40 690 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Biolan

Biolan krople do oczuBiolan krople do oczu
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Postać: krople do oczu
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii krople do oczu

Opis i skład produktu Biolan

Biolan krople do oczu

Wskazania

Preparat przeznaczony do stosowania w przypadku dyskomfortu oka spowodowanego czynnikami mechanicznymi, okulistycznymi procedurami diagnostycznymi, negatywnym oddziaływaniem środowiska oraz długotrwałą pracą obciążającą wzrok.

Dawkowanie

Należy stosować zewnętrznie. Oddzielić jeden minims. Upewnić się, że minims nie jest uszkodzony. Otworzyć minims przez pokręcanie górną, płaską, częścią. Zakroplić 1-2 krople preparatu do każdego oka, lub nanieść kroplę na wewnętrzną powierzchnię soczewki. Jeśli dyskomfort nie ustąpi należy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w przypadku gdy minims jest uszkodzony. Nie dotykać powierzchni oka, ani żadnych innych przedmiotów otwartym zakraplaczem minimsa aby uniknąć ryzyka zanieczyszczenia. Zawartość minimsa jest przeznaczona do użytku jednorazowego, pozostały w nim preparat powinien być wyrzucony po użyciu. Preparatu nie należy stosować z innymi lekami do oczu. Nie stosować w oku z objawami infekcji.

Możliwe skutki uboczne

Bezpośrednio po zakropleniu może występować zaburzenie widzenia w postaci zamglenia. W tym czasie nie należy prowadzić pojazdów i obsługiwać urządzeń mechanicznych.

 

Biolan opinia
Biolan opinie
Biolan ulotka
Biolan skład
Biolan dawkowanie
Biolan przeciwwskazania
Biolan cena
Biolan zamienniki
Biolan zamiennik
Biolan odpowiednik
Biolan tańszy zamiennik
Biolan czy działa
krople do oczu zdrowe oczy suche oczy krople do zmęczonych oczu krople na suche oczy krople dla osób używających soczewki kontaktowe
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Biolan

Dodano: 24 Listopad 2015
Autor: Ewelaś
Ocena:
Kupiłam w aptece biolan krople na podrażnione przez soczewki oczy. Sprawdziły się jako tako. Bez rewelacji. Dają krótkotrwałą ulgę.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Biolan

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 690 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach