41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Biodroxil

BiodroxilBiodroxil
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki tabletki powlekane
Cena: 25.32 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: kapsułki, 500 mg, 12 szt, 250 mg/5 ml, proszek do sporządzenia zawiesiny doustnej, 45 g (60 ml), 500 mg/5 ml, proszek do sporządzenia zawiesiny doustnej, 45 g (60 ml), tabletki powlekane, 1000 mg, 12 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Cefadroxilum
Działanie: bakteriobójcze
Ulotka:

Opis i skład produktu Biodroxil

Lek na receptę stosowany w zapaleniach gardła i migdałków oraz dolnych dróg oddechowych, a także zakażeniach układu moczowego, skóry i tkanek miękkich wywołanych przez gronkowce i(lub) paciorkowce.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Preparat przyjmuje się zwykle podczas jedzenia.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe, objawy uczuleniowe (gorączka, wysypka skórna, pokrzywka, rumień na skórze), niekiedy zmiany składu krwi. Po długotrwałym leczeniu może dojść do zakażenia organizmami opornymi na działanie leku, szczególnie drożdżakami.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość cefalosporyny, penicyliny lub pozostałe składniki preparatu, choroby nerek, przewodu pokarmowego (zwłaszcza zapalenie okrężnicy). Gdy przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe, doustne leki antykoncepcyjne, leki moczopędne. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Biodroxil zamienniki
Biodroxil zamiennik
Biodroxil odpowiednik
Biodroxil tańszy zamiennik
Biodroxil czy działa
Biodroxil opinia
Biodroxil opinie
Biodroxil ulotka
Biodroxil skład
Biodroxil dawkowanie
Biodroxil przeciwwskazania
Biodroxil cena
zapalenie gardła zakażenia skóry zakażenie tkanek miękkich zapalenie migdałków dolne drogi oddechowe zakażenia układu moczowego paciorkowce gronkowce
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Biodroxil

Dodaj opinię o Biodroxil

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach