43 792 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 884 produktów w 211 kategoriach

Biodacyna Ophtalmicum

Biodacyna OphtalmicumBiodacyna Ophtalmicum
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople do oczu
Cena: 16.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: krople do oczu, 5 ml, 0.3%, krople do oczu, 5 ml
Działanie: bakteriobójcze
Ulotka:

Opis i skład produktu Biodacyna Ophtalmicum

 

Lek na receptę stosowany w bakteryjnym zapaleniu spojówek, rogówki, brzegów powiek, jęczmień, profilaktycznie przed zabiegami chirurgicznymi na gałce ocznej.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Nie stosować długotrwale ze względu na rozwijającą się oporność bakterii.   Uwaga! Chorzy noszący soczewki kontaktowe powinni je zdejmować przed podaniem leku i zakładać je minimum 15 minut później.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Reakcje nadwrażliwości.   Lek nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na amikacynę, antybiotyki aminoglikozydowe lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.   Gdy przyjmujesz inne leki. Poinformuj lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Biodacyna Ophtalmicum opinia
Biodacyna Ophtalmicum opinie
Biodacyna Ophtalmicum skład
Biodacyna Ophtalmicum ulotka
Biodacyna Ophtalmicum dawkowanie
Biodacyna Ophtalmicum przeciwwskazania
Biodacyna Ophtalmicum cena
Biodacyna Ophtalmicum zamienniki
Biodacyna Ophtalmicum zamiennik
Biodacyna Ophtalmicum odpowiednik
Biodacyna Ophtalmicum tańszy zamiennik
Biodacyna Ophtalmicum czy działa
zdrowe oczy zapalenie spojówek krople do oczu zapalenie rogówki gałka oczna zapalenie spojówki bakteryjne zapalenie spojówki jęczmień
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Biodacyna Ophtalmicum

Dodaj opinię o Biodacyna Ophtalmicum

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 792 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 884 produktów w 211 kategoriach