44 100 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 889 produktów w 209 kategoriach

Bilomag

BilomagBilomag
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: NATUR PRODUKT PHARMA
Postać: kapsułki
Cena: 26.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Bilomag

Bilomag, 60 kapsułek

Bilomag to lek o działaniu poprawiającym sprawność umysłową, pamięć i koncentrację.

Skład Bilomag:

1 kapsułka zawiera 80 mg. wyciągu suchego z liści miłorzębu japońskiego standaryzowanego na zawartość flawonoidów. Pozostałe składniki: rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 50% (v/v), laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna krzemionkowana (celuloza mikrokrystaliczna/krzemionka koloidalna bezwodna), magnezu stearynian, żelatyna, żółcień chinolinowa (E104), żelaza tlenek żółty (E172), tytanu dwutlenek (E171).

Właściwości:

Bilomag to lek roślinny, stworzony na bazie wyciągu z liści miłorzębu japońskiego, który wspiera w obniżeniu sprawności intelektualnej, wynikającej z podeszłego wieku. Bilomag poprawia pamięć oraz zdolność koncentracji, jak również zapobiega zaburzeniom krążenia obwodowego w obrębie kończyn, objawiających się uczuciem marznięcia nóg i rąk.

Przeznaczenie:

Lek Bilomag jest tradycyjnym roślinnym produktem leczniczym z określonymi wskazaniami, którego skuteczność opiera się na długotrwałym czasie stosowania.

Przeciwwskazania:

Nie stosować u osób, u których stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego lub którykolwiek z pozostałych składników leku. U osób leczonych lekami przeciwkrzepliwymi (zapobiegającymi krzepnięciu krwi), jak heparyna i jej pochodne, kumaryny (warfaryna, acenokumarol). U osób z hemofilią. Ekstrakt ginkgo biloba może wydłużać czas krzepnięcia krwi. Lek nie jest zalecany do stosowania u dzieci i młodzieży.

Dawkowanie:

Spożywać po 1 kapsułce 1-2 razy w ciągu dnia. 

Bilomag opinie
Bilomag ulotka
Bilomag skład
Bilomag dawkowanie
Bilomag przeciwwskazania
Bilomag cena
Bilomag zamienniki
Bilomag zamiennik
Bilomag odpowiednik
Bilomag tańszy zamiennik
Bilomag czy działa
problemy z pamięcią zaburzenia krążenia sprawność umysłowa spadek koncentracji umysł osób starszych słabnąca z wiekiem pamięć
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Bilomag

Dodano: 14 Listopad 2016
Autor: Magdalena
Ocena:
Moja mama bierze ten lek, bo ma problemy z zapamiętywaniem. Powoli widzę małą, ale zajęło to kilka miesięcy.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Bilomag

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 100 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 889 produktów w 209 kategoriach