39 919 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Betaserc

BetasercBetaserc
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 15.09 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki, 8 mg, 100 szt, tabletki, 24 mg, 20 szt, tabletki, 24 mg, 50 szt, 8 mg, tabletki, (import równoległy)100 szt, 24 mg, tabletki, 60 szt., 24 mg, tabletki, (import równoległy) 20 szt, 8 mg, tabletki, (import równoległy ) 30 szt, 24 mg, tabletki, (import równoległy) 60 szt., 24 mg, tabletki, (import równoległy), 20 szt, 24 mg, tabletki, (import równoległy), 60 szt
Działanie: poprawia ukrwienie błędnika
Ulotka:

Opis i skład produktu Betaserc

Lek zalecany w chorobie Menier'a, charakteryzującej się między innymi takimi objawami jak: zawroty głowy, któremu towarzyszą nudności i wymioty, postępująca utrata słuchu, oraz szumy uszne.

Dawkowanie:

Doustnie. Tabletki są podzielne. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku określa lekarz. Poprawę można zaobserwować po kilku tygodniach leczenia. Lek nie jest zalecany do stosowania u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko ból głowy, nudności, niestrawność, wysypki skórne, świąd i niekiedy senność. Dolegliwości żołądkowo-jelitowe z reguły ustępują w przypadku podawania leku po posiłku. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. senność, może stwarzać niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na betahistynę, zdiagnozowany guz chromochłonny nadnerczy (betahistyna jako syntetyczny analog histaminy może spowodować uwolnienie amin katecholowych z guza i wywołać ciężkie nadciśnienie), astmę oskrzelową. Gdy przyjmujesz leki przeciwhistaminowe (przeciwuczuleniowe), salbutamol. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania leku u kobiet w ciąży. Betahistyna jest wydzielana do mleka i osiąga zbliżone stężenie do stężenia stwierdzonego w osoczu. Z tego powodu należy unikać stosowania betahistyny u pacjentek karmiących piersią.

Betaserc odpowiednik
Betaserc tańszy zamiennik
Betaserc czy działa
Betaserc opinia
Betaserc opinie
Betaserc ulotka
Betaserc skład
Betaserc dawkowanie
Betaserc przeciwwskazania
Betaserc cena
Betaserc zamienniki
Betaserc zamiennik
wymioty szumy uszne szumi mi w uszach zawroty głowy choroba Meniere'a choroba Meniera utrata słuchu Menier
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Betaserc

Dodano: 11 Kwiecień 2017
Autor: Anna
Ocena:
czy ktoś używa tego lęku w związku z zwrotami głowy wynikającymi z niskiego ciśnienia?
Odpowiedź

Dodaj opinię o Betaserc

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 919 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach