45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty


Bedicort salic

Bedicort salicBedicort salic
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść
Cena: 22.09 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Bedicort salic, (0,5 mg+30 mg)/g, maść, 30 g
Działanie: złuszcza naskórek
Ulotka:

Opis i skład produktu Bedicort salic

Lek na receptę przeznaczony dla leczenia chorób skóry, które odpowiadają na miejscową terapię kortykosteroidami i nie są powiązane z zakażeniem bakteryjnym. Maść zaleca się stosować w chorobach takich jak: atopowe zapalenie skóry, tworzenie się tłustych łuszczących plamek (łojotkowe zapalenie skóry), szorstka, swędząca skóra ( liszaj), wyprysk (wyprsyk pieniążkowaty, wyprysk na dłoniach, wypryskowe zapalenie skóry), łuszczyca, pęcherze na dłoniach i pomiędzy palcami (potnica), suchość i złuszczenie skóry podobne do rybich łusek (rybia łuska).

Dawkowanie:

Zewnętrznie, ściśle według zaleceń lekarza. Uwaga! Lek nie należy stosować również w przypadku reakcji poszczepiennej oraz u dzieci w wieku poniżej 1 roku. Okres ważności po pierwszym otwarciu: zużyć w ciągu 2 tygodni.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia skóry: trądzik, krwawienia punkcikowe, ścienczenie skóry i tkanki podskórnej, powstawanie rozstępów, kumulowanie się rozszerzonych naczyn włosowatych lub tętnic w skórze lub błonach śluzowych, suchość skóry, depigmentaccja lub odbarwienie skóry, ropne zapalenie mieszków włosowych, wysypka, zapalenie skóry wokół ust. Zaburzenia oka: po miejscowym zastosowaniu na skórę powiek, czasami może wystąpić nasielenie objawów jaskry lub przyspierzenie rozwoju zaćmy. Zaburzenia ogólne takie jak  zmęczenie, złe samopoczucie, obrzęki, nieregularne krwawienie miesiączkowe mogą wystąpić po długotrwałym stosowaniu na dużych powierzchniach chorej (i bardziej przepuszczalnej) skóry. Lek Bedicort salic nie ma wpływu na zdolność prowadzania pojazdów i obsługi maszyn.

Poinformuj lekarza:

Lek Bedicort salic nie należy stosować, gdy masz uczulenie na betametazon, na inne glikokortykosteroidy lub kwas salicylowy lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, choroby skóry związane z zakażeniem bateryjnym i grzybiczym, choroby skóry związane z zakażeniem wirusowym (np. ospa wietrzna, opryszczka), trądzik różowaty, trądzik pospolity, zapalenie skóry dookoła ust, świąd narządów moczowo-płciowych i odbytu, pieluszkowe zapalenie skóry, opryszczkę wargową. Gdy stosujesz inne leki. Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich obecnie lub ostatnio stosowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Gdy jesteś w ciąży lub planujesz ciąże można stosować lek Bedicort salic tylko na zlecenie lekarza. Nie należy stosować dużych ilości leku lub długotrwale.

Bedicort salic opinie
Bedicort salic opinia
Bedicort salic cena
Bedicort salic skład
Bedicort salic ulotka
Bedicort salic dawkowanie
Bedicort salic przeciwwskazania
Bedicort salic zamienniki
Bedicort salic zamiennik
Bedicort salic odpowiednik
Bedicort salic tańszy zamiennik
Bedicort salic czy działa
swędząca skóra liszaj szorstka skóra sucha skóra atopowe zapalenie skóry rybia łuska łojotokowe zapalenie skóry wyprysk
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze tusze do rzęs - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Bedicort salic

Dodaj opinię o Bedicort salic

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach