41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Batrafen Nagel

Batrafen NagelBatrafen Nagel
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: lakier do paznokci
Cena: 86.45 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: lakier, 3 g
Działanie: przeciwgrzybicze
Ulotka:

Opis i skład produktu Batrafen Nagel

 

Lek w formie lakieru na grzybicę paznokci.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Cienką warstwę lakieru do paznokci nanosi się na starannie oczyszczoną ze zmian chorobowych i zeszlifowaną pilnikiem płytkę paznokciową (tak, aby była szorstka). W 1 miesiącu leczenia preparat stosuje się co drugi dzień; w 2 miesiącu leczenia co najmniej 2 razy w tygodniu; od 3 miesiąca leczenia raz w tygodniu. W całym okresie leczenia należy raz w tygodniu usunąć warstwę lakieru za pomocą zmywacza do paznokci. Maksymalny czas stosowania wynosi nie dłużej niż 6 miesięcy. Podczas stosowania preparatu Batrafen Nagel nie należy używać kosmetycznych lakierów do paznokci. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. Uwaga! Butelkę z lakierem należy chronić przed światłem. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

W przypadku kontaktu lakieru ze skórą otaczającą płytkę paznokciową możliwe zaczerwienienie i łuszczenie skóry. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy o nich poinfromować lekarza.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W ciąży i okresie karmienia piersią stosować jedynie w przypadku bezwzględnej konieczności.

Batrafen Nagel zamienniki
Batrafen Nagel zamiennik
Batrafen Nagel odpowiednik
Batrafen Nagel tańszy zamiennik
Batrafen Nagel czy działa
Batrafen Nagel opinia
Batrafen Nagel opinie
Batrafen Nagel ulotka
Batrafen Nagel skład
Batrafen Nagel dawkowanie
Batrafen Nagel przeciwwskazania
Batrafen Nagel cena
lakier na grzybicę paznokci co na grzybicę paznokci lakier do paznokci na grzybicę lakier przeciwgrzybiczny grzybica paznokci lek na grzybicę paznokci
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Batrafen Nagel

Dodano: 15 Czerwiec 2015
Autor: Kinga_88
Ocena:
Bardzo wysoka cena, jak dla mnie lek luksusowy, który w dodatku niekoniecznie skutecznie działa zgodnie z zastosowaniem. Stosowałam bardzo długo i nie udało mi się pozbyć problemu.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Batrafen Nagel

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach