41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Batrafen

BatrafenBatrafen
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: płyn do stosowania na skórę krem
Cena: 22.90 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Nagel, lakier, 3 g, 1%, krem, 20 g, 80 mg/g,lakier do paznokci, leczniczy, (import równoległy) 3 g, 10 mg/g, krem, import równoległy, 20 g
Działanie: przeciwgrzybicze
Ulotka:

Opis i skład produktu Batrafen

Lek na grzybicę skóry.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Krem i płyn nanosi się na chorobowo zmienioną skórę, delikatnie wcierając (najlepiej bezpośrednio po umyciu lub kąpieli). Po ustąpieniu zmian grzybiczych należy kontynuować leczenie jeszcze przez 1-2 tygodnie. Uwaga! Nie stosować do leczenia grzybiczych zapaleń oka. Bardzo ostrożnie stosować u noworodków, niemowląt i małych dzieci. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Świąd, miejscowe podrażnienie lub uczucie pieczenia. Lek stosowany zgodnie z zalecaniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na cyklopiroksolaminę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w ciąży, z wyjątkiem przypadków, gdy przewidywane korzyści dla matki przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Batrafen opinia
Batrafen opinie
Batrafen ulotka
Batrafen skład
Batrafen dawkowanie
Batrafen przeciwwskazania
Batrafen cena
Batrafen zamienniki
Batrafen zamiennik
Batrafen odpowiednik
Batrafen tańszy zamiennik
Batrafen czy działa
grzybica lek na grzybicę co na grzybicę lek przeciwgrzybiczny lek przeciw grzybicy preparat na gryzbicę lek na grzybicę skóry grzybica skóry
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Batrafen

Dodano: 15 Czerwiec 2015
Autor: Kaśka
Ocena:
Nie wiedziałam do tej pory, że są lakiery na grzybicę. Ten zalecił mi lekarz po mojej ostatniej wizycie na basenie, z której wróciłam z grzybicą. Bardzo fajny sposób na wyleczenie grzybicy, działa szybko i jest bardzo wydajny.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Batrafen

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach