41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Batrafen 1%

Batrafen 1%Batrafen 1%
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: płyn do stosowania na skórę krem
Cena: 29.34 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: płyn, 20 ml, krem, 20 g
Działanie: przeciwgrzybicze
Ulotka:

Opis i skład produktu Batrafen 1%

Lek na receptę stosowany w leczeniu wszelkiego rodzaju grzybic występujących w obrębie skóry.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Krem i płyn nanosi się na chorobowo zmienioną skórę, delikatnie wcierając (najlepiej bezpośrednio po umyciu lub kąpieli). Po ustąpieniu zmian grzybiczych należy kontynuować leczenie jeszcze przez 1-2 tygodnie. Uwaga! Nie stosować do leczenia grzybiczych zapaleń oka. Bardzo ostrożnie stosować u noworodków, niemowląt i małych dzieci. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Świąd, miejscowe podrażnienie lub uczucie pieczenia. Lek stosowany zgodnie z zalecaniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na cyklopiroksolaminę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w ciąży, z wyjątkiem przypadków, gdy przewidywane korzyści dla matki przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Batrafen 1% opinie
Batrafen 1% opinia
Batrafen 1% cena
Batrafen 1% ulotka
Batrafen 1% dawkowanie
Batrafen 1% przeciwwskazania
Batrafen 1% skład
Batrafen 1% zamienniki
Batrafen 1% zamiennik
Batrafen 1% odpowiednik
Batrafen 1% tańszy zamiennik
Batrafen 1% czy działa
grzybica stopy bakterie zakażenia skóry leczenie grzybicy bakterie grzybicze grzybica stóp grzybica paznokci
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Batrafen 1%

Dodano: 15 Czerwiec 2015
Autor: Klara
Ocena:
Płyn generalnie działa, ale dosyć wolno. Długo czekałam na efekty. Wolałabym chyba używać maści, bo mam wrażenie, że trzymałaby się dłużej i szybciej mogłaby pomóc. Poza tym żadnych zastrzeżeń.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Batrafen 1%

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach