41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Bactroban

BactrobanBactroban
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść krem
Cena: 35.69 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 2%, maść, 15 g, 2%, maść do nosa, 3 g, 2%, krem, 15 g
Działanie: bakteriobójcze
Ulotka:

Opis i skład produktu Bactroban

Lek na receptę stosowany w leczeniu: pierwotnego i wtórnego bakteryjnego zakażenia skóry powodującego: liszajec, czyraczność, zapalenie mieszków włosowych. Lek służy także w leczeniu nadkażenia bakteryjnego małych ran szarpanych lub szytych oraz wszelkich otarć naskórka.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Zaleca się nałożyć niewielką ilość kremu na zmienione chorobowo miejsce na skórze za pomocą kawałka czystej waty lub gazika. Leczoną powierzchnię można przykryć opatrunkiem. Uwaga! Nie stosować na rozległe rany i oparzenia ani donosowo lub dospojówkowo, należy także unikać kontaktu ze spojówkami w przypadku stosowania na skórę twarzy. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Niekiedy niewielkie podrażnienie skóry w postaci pieczenia lub świądu, rzadko reakcje uczuleniowe (lek należy odstawić). Lek nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na mupirocynę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Gdy stosujesz miejscowo inne preparaty przeciwbakteryjne. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub podejrzewasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W ciąży stosować wyłącznie w przypadku, gdy przewidywane korzyści przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu. Ostrożnie stosować w okresie karmienia piersią (jeśli preparat jest stosowany na brodawkę, należy ją bardzo dokładnie umyć przed rozpoczęciem karmienia).

Bactroban cena
Bactroban przeciwwskazania
Bactroban ulotka
Bactroban zamienniki
Bactroban zamiennik
Bactroban odpowiednik
Bactroban tańszy zamiennik
Bactroban czy działa
Bactroban opinia
Bactroban opinie
Bactroban skład
Bactroban dawkowanie
bakteryjne zapalenie skóry liszaje czyraki rany skóry bakterie zakażenia zakażenia skóry owrzodzenia skóry
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Bactroban

Dodano: 15 Czerwiec 2015
Autor: Kryśka
Ocena:
Fajna maść, pomogła mi w zakażeniu meszków włosowych na udach. Cena trochę duża jak na małą tubkę, ale wystarczy niewielka ilość maści - jest wydajna.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Bactroban

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach