45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 938 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Azitrin

AzitrinAzitrin
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 18.63 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 250 mg, tabletki powlekane, 6 szt, 500 mg, tabletki powlekane, 3 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Azithromycinum
Działanie: przeciwbakteryjne
Ulotka:

Opis i skład produktu Azitrin

Lek na receptę o bardzo szerokim spektrum działania. Skuteczny w leczeniu: zakażeń dolnych dróg oddechowych:  paciokowcowego zapalenia gardła, w  zapaleniu ucha środkowego, zakażeniach skóry i tkanek miękkich, zwykłym przebiegu  zapalenia cewki moczowej i szyjki macicy.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.   Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: nudności, biegunka, bóle w obrębie jamy brzusznej, wymioty i wzdęcia; reakcje nadwrażliwości: osutka, nadwrażliwość na światło, obrzęk naczynioruchowy; rzadko przemijająca żółtaczka cholestatyczna, przemijające zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na antybiotyki makrolidowe lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji nerek i/lub wątroby.   Gdy przyjmujesz leki zobojętniające sok żołądkowy. Leki zobojętniające kwas solny zmniejszają wchłanianie azytromycyny. Dlatego zalecany jest co najmniej 2 godzinny odstęp między stosowaniem preparatu Azitrin i leków zobojętniających. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie w okresie ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy potencjalne korzyści dla matki przewyższają ewentualne ryzyko dla płodu.

Azitrin opinia
Azitrin opinie
Azitrin skład
Azitrin cena
Azitrin ulotka
Azitrin dawkowanie
Azitrin przeciwwskazania
Azitrin zamienniki
Azitrin zamiennik
Azitrin odpowiednik
Azitrin tańszy zamiennik
Azitrin czy działa
zapalenie ucha środkowego zapalenie gardła zapalenie cewki moczowej zapalenie skóry szyjka macicy paciorkowce paciorkowcowe zapalenie gardła kaszel gardło zapalenia
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Azitrin

Dodano: 10 Czerwiec 2015
Autor: Anita
Ocena:
Dostałam od lekarza ten lek na zapalenie ucha i ostrą anginę. Po dwóch dniach poczułam dużą ulgę w bólu, spadła mi też gorączka. Normalnie funkcjonować mogłam już po 5 dniach. Sprawdzony lek.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Azitrin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 938 produktów w 209 kategoriach