45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 938 produktów w 209 kategoriach

Aviomarin

AviomarinAviomarin
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA
Postać: tabletki
Cena: 12.79 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Aviomarin

Aviomarin, 10 tabletek

Aviomarin- lek przeznaczony do stosowania w zapobieganiu chorobie lokomocyjnej oraz zapobieganiu i leczeniu nudności i wymiotów innego pochodzenia (z wyjątkiem wywołanych przez leki stosowane w chemioterapii nowotworów). Lek zaczyna działać po 20 - 30 minutach. Efekty lecznicze utrzymują się przez 3 do 6 godzin po podaniu leku.

Działanie

Substancją czynną leku Aviomarin jest dimenhydramina, która ma właściwości przeciwwymiotne, przeciwuczuleniowe i łagodnie uspokajające.

Dawkowanie

Należy stosować doustnie. Zalecaną dawkę należy przyjąć przynajmniej 30 minut przed podróżą lub zażyciem źle tolerowanego leku. Dorośli i młodzież powyżej 14 lat: Zalecana dawka; od 50 mg do 100 mg. W razie potrzeby można ją powtarzać co 4 do 6 godzin. Maksymalna dawka dzienna nie powinna przekroczyć 400 mg. Dzieci w wieku od 6 do 14 lat: Zalecana dawka; 50 mg. W razie potrzeby można ją powtarzać co 6 do 8 godzin. Maksymalna dawka dzienna u dzieci nie powinna przekroczyć 5 mg/kg masy ciała, przy czym nie więcej niż 150 mg na dobę. Aviomarin jest przeznaczony dla dzieci, które są w stanie samodzielnie połknąć tabletkę. Ze względu na wielkość dawki (moc), lek Aviomarin, tabletki 50 mg, nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6 lat.

Skład

Substancją czynną leku jest dimenhydramina. Każda tabletka zawiera 50 mg dimenhydraminy.

Aviomarin opinie
Aviomarin ulotka
Aviomarin skład
Aviomarin dawkowanie
Aviomarin przeciwwskazania
Aviomarin cena
Aviomarin zamienniki
Aviomarin zamiennik
Aviomarin odpowiednik
Aviomarin tańszy zamiennik
Aviomarin czy działa
wymioty, nudności leki na wymioty, nudności tabletki na nudności choroba lokomocyjna leki na chorobę lokomocyjną leki na chorobę lokomocyjną bez recepty leki na wymioty
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Aviomarin

Dodano: 24 Luty 2017
Autor: Agata
Ocena:
Wydaje mi się, że kiedyś ten lek miał trochę lepsze działanie. Ostatnio nie za dobrze się po nim czułam.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Aviomarin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 938 produktów w 209 kategoriach