40 556 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Podobne produkty

Audispray

Audispray, spray 45mlAudispray, spray 45ml
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: wyrób medyczny
Producent: PERFFARMA
Postać: spray
Cena: 25.23 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii zapalenie ucha środkowego

Opis i skład produktu Audispray

Audispray, spray 45ml

Audispray jest preparatem zawierającym hipertoniczny roztwór wody morskiej w postaci aerozolu przeznaczony do utrzymania prawidłowej higieny uszu oraz naturalnego usuwania woskowiny usznej poprzez jej rozpuszczenie.

Skład:

Hipertoniczny roztwór wody morskiej.

Działanie:

Preparat zawiera roztwór soli morskiej, która została odpowiednio wysterylizowana dla utrzymania prawidłowej higieny uszu. Zastosowanie aerozolu wpływa na upłynnienie woskowiny, a następnie jej rozpuszczenie, dzięki czemu zostaje ona naturalnie usunięta bez konieczności użycia patyczków.

Stosowanie:

Preparat jest bezpieczny dla dorosłych oraz dzieci powyżej 6 lat. Zaleca się stosowanie 2-3 razy w ciągu tygodnia, natomiast jeśli jest taka konieczność może być stosowany codziennie.
Aby zastosować produkt należy zaaplikować 1 dawkę preparatu naciskając końcówkę dyszy przez 1 sekundę do ucha trzymając go pionowo. Następnie należy masować małżowinę przez 10 sekund, po czym przechylić głowę tak, aby wypłynął nadmiar płynu i wytrzeć ucho. Po zastosowaniu preparatu należy wyczyścić końcówkę dyszy ciepłą wodą.

Ostrzeżenie i środki bezpieczeństwa:

W przypadku zapalenia uszu, bólu uszu lub innych dolegliwości związanych z uszami, oraz u osób z zawrotami głowy lub u których wcześniej wystąpiły dolegliwości ze strony uszu lub błony bębenkowej, preparat można stosować jedynie po zasięgnięciu opinii lekarza. Jeśli w uszach znajdują się korki woskowinowe, po zastosowaniu Audispray mogą one zwiększyć swoją objętość i wywołać nieprzyjemne objawy, w takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem.

Audispray opinia
Audispray opinie
Audispray ulotka
Audispray skład
Audispray dawkowanie
Audispray przeciwwskazania
Audispray cena
Audispray zamienniki
Audispray zamiennik
Audispray odpowiednik
Audispray tańszy zamiennik
Audispray czy działa
higiena uszu usuwanie woskowiny usznej wosk w uchu czyszczenie uszu sól do uszu płukanie uszu
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Audispray

Dodano: 04 Styczeń 2016
Autor: marta '87
Ocena:
kupiłam raz audispray do uszu, ale cena wysoka, a działanie takie sobie więc raczej nie kupię ponownie
Odpowiedź

Dodaj opinię o Audispray

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 556 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach