44 383 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 889 produktów w 209 kategoriach

Atrederm

AtredermAtrederm
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: płyn do stosowania na skórę
Cena: 28.19 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 0,05%, płyn na skórę, 60 ml, 0,025%, płyn na skórę, 60 ml
Działanie: przeciwtrądzikowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Atrederm

Lek na receptę stosowany w leczeniu trądziku, oraz w przypadku chorób charakteryzujących się zbyt obfitym rogowaceniem naskórka.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Cienką warstwę płynu nanosi się na skórę po uprzednim jej oczyszczeniu i osuszeniu.   Uwaga! Podczas kuracji należy unikać nasłonecznienia oraz kontaktu preparatu ze spojówkami i błonami śluzowymi.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaczerwienienie, łuszczenie i pieczenie skóry w miejscu zastosowania. Dotyczy to szczególnie pacjentów o jasnej i wrażliwej skórze. W przypadku pojawienia się pęcherzy, obrzęków i strupów leczenie należy przerwać.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, ostre dermatozy ( trądzik różowaty, wyprysk alergiczny).   Gdy stosujesz preparaty keratolitycznyme (kwas salicylowy, rezorcyna, preparaty siarki).   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży.

Atrederm opinia
Atrederm opinie
Atrederm skład
Atrederm dawkowanie
Atrederm przeciwwskazania
Atrederm cena
Atrederm ulotka
Atrederm zamienniki
Atrederm zamiennik
Atrederm odpowiednik
Atrederm tańszy zamiennik
Atrederm czy działa
trądzik rogowacenie naskórka trądzik leczenie choroby skóry rogowacenie skóry trądzik młodzieńczy trądzik pospolity trądzik oporny na leczenie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Atrederm

Dodano: 27 Maj 2015
Autor: Niunńka
Ocena:
Stosowałam na trądzik, i jestem zadowolona z efektu, krostki są już mniej widoczne i powoli się wysuszają, wreszcie jestem zadowolona z dobrego leku
Odpowiedź

Dodaj opinię o Atrederm

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 383 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 889 produktów w 209 kategoriach