45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Atarax

AtaraxAtarax
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: syrop tabletki powlekane
Cena: 9.20 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: syrop, (10 mg / 5 ml), 200 ml, tabletki powlekane, 10 mg, 25 szt, tabletki powlekane, 25 mg, 25 szt
Działanie: uspokajające
Ulotka:

Opis i skład produktu Atarax

Lek na receptę stosowany w leczeniu różnych lęków, oraz używany w leczeniu objawowym świądu.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Podczas stosowania leku nie należy pić alkoholu.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Może wystąpić przemijająca senność i suchość błony śluzowej jamy ustnej. Sporadycznie obserwowano przemijające nudności, wymioty, nadmierne pocenie się, zmniejszenie ciśnienia tętniczego, ból i zawroty głowy, reakcje nadwrażliwości. Ponadto mogą wystąpić: zatrzymanie moczu, zaparcie, zaburzenia akomodacji oka, pogorszenie funkcji poznawczych u osób w podeszłym wieku.   Podczas przyjmowania leku nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych w ruchu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną, cetyryzynę, inne pochodne piperazyny, aminofilinę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, porfirię, padaczkę, jaskrę, trudności w oddawaniu moczu, zaburzenia czynności nerek i/lub wątroby.   Gdy przyjmujesz leki przeciwbólowe, barbiturany, leki uspokajające, nasenne, leki należące do grupy inhibitorów monoaminooksydazy (MAO). Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Leku nie stosuje się w ciąży i okresie karmienia piersią.

Atarax ulotka
Atarax przeciwwskazania
Atarax skład
Atarax zamienniki
Atarax zamiennik
Atarax odpowiednik
Atarax tańszy zamiennik
Atarax czy działa
Atarax opinia
Atarax opinie
Atarax cena
Atarax dawkowanie
lęk swędzenie skóry atopia fobia swędząca skóra nerwica lęki strach
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze samoopalacze - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Atarax

Dodano: 27 Maj 2015
Autor: MadziaLenka
Ocena:
zazwyczaj na świąd i pieczenie stosowałam maść, ale odkąd pierwszy raz użyłam tych tabletek przepisanych przez lekarza, jestem bardzo zadowolona ich szybkiej reakcji
Odpowiedź

Dodaj opinię o Atarax

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach