44 520 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Asubtela

AsubtelaAsubtela
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 33.82 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 3 mg + 0,03 mg, tabletki powlekane, 21 szt
Działanie: antykoncepcja hormonalna
Ulotka:

Opis i skład produktu Asubtela

 Lek na receptę stosowany jako środek antykoncepcyjny w postaci tabletek. 

Dawkowanie:

Doustnie, według wskazań lekarza. Tabletkę przyjmować o stałej godzinie popijając szklanką wody.   Uwaga! Przed rozpoczęciem leczenia powinno być przeprowadzone badanie ginekologiczne, badanie sutków, pomiar ciśnienia krwi. Badania takie należy regularnie powtarzać.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Często: zaburzenia miesiączkowania, krwawienia międzymiesiączkowe, ból piersi, bóle głowy, depresja, migrena, nudności, uczucie ospałości, białe upławy, zakażenia grzybicze pochwy. Niezbyt często: zmniejszenie popędu płciowego, wysokie ciśnienie krwi, niskie ciśnienie krwi, wymioty, trądzik, wysypki (egzema), nasilony trądzik, zapalenie pochwy, zatrzymanie płynów, zmiana masy ciała. Rzadko: astma, wydzielina z piersi, problemy ze słuchem, powstanie zakrzepu żylnego w jednej części ciała.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzania pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, zaburzenia zakrzepowo-zatorowe, zaburzenia układu krzepnięcia, cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, krwawienia z dróg rodnych o nieustalonej przyczynie, migrenę, nowotwory złośliwe zależne od hormonów płciowych (np. nowotwory narządów płciowych lub piersi).   Gdy przyjmujesz antybiotyki z grupy penicylin i tetracyklin, pochodne hydantoiny, barbiturany, prymidon, karbamazepinę, ryfampicynę, preparaty dziurawca. Należy zawsze poinformować lekarza przepisującego lek Asubtela, jakie leki lub preparaty ziołowe już się przyjmuje.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie preparatu w czasie ciąży jest przeciwwskazane. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Asubtela odpowiednik
Asubtela tańszy zamiennik
Asubtela czy działa
Asubtela opinia
Asubtela opinie
Asubtela skład
Asubtela cena
Asubtela ulotka
Asubtela dawkowanie
Asubtela przeciwwskazania
Asubtela zamienniki
Asubtela zamiennik
sex, antykoncepcja sex antykoncepcja płodność tabletki antykoncepcyjne rozmnażanie regulacja płodności regulowanie rozmnażania
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Asubtela

Dodano: 27 Maj 2015
Autor: Igunia
Ocena:
Tabletki przepisał mi mój ginekolog, biorę jakiś czas,ale zauważyłam,że przybrałam kilka kg, nie wiem czy to wina tych tabletek, ale poproszę lekarza o zmianę tabletek, bo nie chce zeby to odbiło się na moim wyglądzie
Odpowiedź

Dodaj opinię o Asubtela

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 520 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach