43 786 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 883 produktów w 209 kategoriach

Aspulmo

AspulmoAspulmo
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać:
Cena: 12.78 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: (100 mcg/dawkę), aerozol inhalacyjny, 10 ml (200 dawek)
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Salbutamolum
Ulotka:

Opis i skład produktu Aspulmo

Lek w postaci aerozolu, zawiera substancję czynną salbutamol, stosowany w leczeniu skurczu oskrzeli lub odwracalnej obturacji dróg oddechowych.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Lek ten przepisano ściśle określonej osobie. Nie należy go przekazywać innym. Lek może zaszkodzić innej osobie, nawet jeśli objawy tej choroby są takie same.

Przeciwskazania - Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

- Zawał mięśnia sercowego, 

- Należy zachować ostrożność w stosowaniu u chorych z nadczynnością tarczycy, ostrą niewydolnością mięśnia sercowego, chorobą niedokrwienną serca, nadciśnieniem tętniczym. Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane - Drżenia mięśni 

- Przejściowe rozszerzenie naczyń obwodowych (tachykardia) 

- Ból głowy 

- Częstoskurcz 

- Objawy uczulenia 

- Objawy obrzęku naczynioruchowego 

- Hipokalemia 

- Paradoksalny skurcz oskrzeli Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.

Szczegółowe informację znajdują się na ulotce dołączonej do opakowania leku.

Aspulmo opinia
Aspulmo opinie
Aspulmo ulotka
Aspulmo skład
Aspulmo dawkowanie
Aspulmo przeciwwskazania
Aspulmo cena
Aspulmo zamienniki
Aspulmo zamiennik
Aspulmo odpowiednik
Aspulmo tańszy zamiennik
Aspulmo czy działa
płuca oskrzela drogi oddechowe choroby dróg oddechowych oddychanie skurcz oskrzeli leczenie oskrzeli leczenie dróg oddechowych
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Aspulmo

Dodaj opinię o Aspulmo

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 786 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 883 produktów w 209 kategoriach