45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Zerwij z rutyną w sypialni. Kilka sposobów na ożywienie związku

Zerwij z rutyną w sypialni. Kilka sposobów na ożywienie związkuZerwij z rutyną w sypialni. Kilka sposobów na ożywienie związku

Pary o długim stażu często mają problemy z satysfakcjonującym życiem seksualnym. Myśl o seksie nie budzi dreszczyku podniecenia, nie ekscytuje? To znak, że powinniśmy coś zmienić i wprowadzić nowe elementy do naszego łóżka. Najważniejsze jest, abyśmy się odprężyli i znaleźli radość w wspólnym spędzaniu czasu. Seks nie powinien być czynnością mechaniczną, lecz magiczną chwilą dla obydwojga partnerów, która będzie ich satysfakcjonowała i wzbogaci ich związek.

  • Jak ożywić związek?

  • Jak ożywić związek w łóżku?

Zmiana miejsca

Robicie to zawsze w łóżku w waszej sypialni? A może warto spróbować w łazience pod prysznicem? W kuchni? Nowe miejsce z pewnością wniesie ożywienie i wymusi w was nową energię.

Atmosfera

Odpowiednie otoczenie ważne jest w budowaniu nastroju. Można spróbować włączyć nastrojową muzykę, zapalić świece w zaciemnionym pokoju lub w łazience. Ciekawym sposobem jest również olejek zapachowy unoszący się w pomieszczeniu. Ważne, aby wszystkie zmysły były pobudzone – gwarantuje to bardziej udaną zabawę.

Masaż

Masaż olejkami zarówno partnerki jak też partnera pozwoli na odnalezienie nowych, jeszcze nieznanych stref erogennych, sprawi, że poznacie na nowo swoje ciała. Masaż olejkami na ciepło dodatkowo stymuluje i rozbudza fantazję.

Striptis

Nieprawdą jest, że tylko kobieta powinna robić striptis przed swoim mężczyzną. Powolne rozbieranie panów przy odpowiedniej muzyce jest równie ekscytujące.

Kamasutra

Jeżeli w waszym pożyciu korzystacie tylko z dwóch lub trzech pozycji, może stać się to monotonne. Na rynku dostępne jest wiele pozycji książkowych pokazujących nowe, ciekawe pozycje, które można kolejno próbować. Niech będzie to dla was eksperyment wzbogacający wspólne chwile.

Erotyczne gadżety, filmy

Bardzo dużą rolę w sypialni odgrywa wyobraźnia. Jeżeli pobudzimy ją odpowiednimi zabiegami, na pewno nie będziemy się nudzić. Filmy erotyczne pobudzą nas równie mocno jak gadżety. Pozwolą wzbogacić grę wstępna. Wybieranie ich przed kupnem już będzie dobrym początkiem.

Spontaniczność

Wszelkie plany skutecznie zabijają emocje. Partnera zaskoczy spontaniczny pomysł na seks o porze, w której tego nie robicie. Oczekiwanie na niespodziewany seks jest równie ekscytujące jak sam seks

Czułe słowa

Przerwijcie milczenie w sypialni. Mówcie do siebie czułe słowa. Podkreślajcie to, co wam się w partnerze podoba również poza sypialnią, w ciągu dnia. Będzie wówczas wiedział, że nadal na nas działa.

Afrodyzjaki

Grę wstępna można zacząć już w kuchni serwując potrawy stymulujące libido i popęd seksualny. Najbardziej znanymi afrodyzjakami są owoce morza – krewetki, ostrygi. Można wybrać również owoce: arbuz, brzoskwinie. Wśród przypraw są te mocno aromatyczne – kolendra, imbir, kardamon. Nie wolno zapomnieć oczywiście o czekoladzie. Jest ona uniwersalnym afrodyzjakiem, który podziała na każdego. W ciepłej czekoladzie można zanurzać owoce jak na przykład truskawki i karmić partnera. O kalorie nie warto się martwić, te spalicie podczas miłosnych igraszek.

stosunek seks rutyna w sypialni afrodyzjaki filmy erotyczne poprawienie związku striptis
Komentarze
Dodano: 07 Czerwiec 2016
Autor: Darek
Ocena:
Ja stawiam na spontana, dlatego rutyna w sypialni mnie nie dotyczy
Odpowiedź

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach