45 281 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 978 produktów w 209 kategoriach

Obniżają ciśnienie, poprawiają jakość wzroku... Poznaj ketony malinowe.

Obniżają ciśnienie, poprawiają jakość wzroku... Poznaj ketony malinowe.Obniżają ciśnienie, poprawiają jakość wzroku... Poznaj ketony malinowe.

Bardzo egzotyczna nazwa keton malinowy na pewno kiedy pierwszy raz mamy z nią do czynienia nic nam nie mówi, a jeżeli już próbujemy to odgadujemy na zasadzie zgaduj zgaduli, ze ma to związek z chemią. Tutaj troszeczkę pośrodku jak gdyby trafiamy w okolice wyjaśnienia tego zagadnienia. Na pewno ketony malinowe mają związek z pewną substancja ukrytą w tym słodkim owocu i do tego dają nam moc dobroczynnych działań związanych z odchudzaniem i dbaniem o linię. Wieloletnie badania naukowców japońskich i amerykańskich potwierdzają dobroczynny wpływ ketonów malinowych na ludzki organizm.

Ketony malinowe są to naturalne występujące w owocu malin związki i substancje odpowiadające za charakterystyczny smak tych popularnych w Polsce owocowych przysmaków. Do tej pory ten związek był popularny ale jedynie w przemyśle spożywczym i kosmetycznym. Ostatnie jednak badania i to wieloletnie odkryły przed nami, że ketony malinowe mają istotny wpływ na proces odchudzania i spalania tkanki tłuszczowej. Badacze po analizie składu tych substancji opracowali wiele tez udowadniających właściwości ketonów malinowych dla dbających o linię. Tym samym powstały tabletki właśnie z tą substancją z wielkim powodzeniem stosowane przez osoby chcące zadbać o piękną sylwetkę.
Ketony dla spalania zbędnego tłuszczu:

 • Co to są ketony malinowe?

 • Czy ketony malinowe odchudzają?

 • Działają termogenicznie- zwiększając temperaturę ciała,
 • Spalają tłuszcz,
 • Zmniejszają szybko absorpcję tłuszczu w organizmie,
 • Chronią wątrobę przed otłuszczeniem co jest szczególnie ważne przy już występującej otyłości,

Ketony – inne właściwości zdrowotne:

 • Spowalniają procesy starzenia organizmu poprzez obecność polifenoli,
 • Odmładzają skórę, dodają jej jędrności,
 • Obniżają poziom złego cholesterolu,
 • Poprawiają jakość wzroku,
 • Środek przeciwzapalny i przeciwgorączkowy,
 • Skutecznie obniża ciśnienie,
 • Posiada właściwości przeciwnowotworowe,
 • Posiada właściwości takie jak kwasy Omega – 3 dlatego może on być przyjmowany skutecznie jako zamiennik z preparatami działającymi na ten obszar zdrowia.

Dlaczego nie maliny, a tabletka z wyciągiem z malin jest skuteczniejsza?

to pytanie jest najczęstszym, które dotyczy właśnie tego zagadnienia. Otóż w świeżych owocach koncentracja substancji nazwie keton malinowy jest malutka; w kilogramie owoców jest ich około 1 mg, a dzienna dawka jako norma zalecana to aż 200 mg. Dlatego tylko tabletki mogą nam dostarczyć duże stężenie tych cennych substancji. Drugim argumentem dla suplementacji ketonów jest fakt iż świeże maliny musiałyby być poste do 48 godzin po zerwaniu ponieważ po upływie tego czasu ulegają rozkładowi.
Ketony malinowe to absolutnie nieszkodliwa substancja nie mająca działań ubocznych. Może z jej dobrodziejstw korzystać każdy.
Jak widać ta prosta, a zarazem niezwykła substancja ma działanie nie tylko na proces odchudzania, a jest i jest wszechstronnie bogatym panaceum jako dodatkowy suplement w trakcie terapii chorób, które nie mają nic wspólnego z procesem spalania kalorii i dbania o talię.

 

odchudzanie spalanie tłuszczu Ketony Malinowe ketony a odchudzanie
Komentarze
Dodano: 22 Wrzesień 2016
Autor: Karina
Ocena:
Maliny, maliny i maliny, odkładam do zamrażarki póki jeszcze są.
Odpowiedź
Dodano: 03 Sierpień 2016
Autor: Gosia
Ocena:
A ja codziennie jem maliny bo je uwielbiam i mam nadzieję że te ketony przysłużą mi się.
Odpowiedź
Dodano: 20 Lipiec 2016
Autor: Halina
Ocena:
Przeczytałam z zapartym tchem artykuł. Może to właśnie to, co pomoże mi w walce z nadciśnieniem.
Odpowiedź

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 281 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 978 produktów w 209 kategoriach