42 358 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 776 produktów w 204 kategoriach

Arthryl

ArthrylArthryl
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: proszek do sporządzania roztworu
Cena: 45.91 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: proszek do przygotowania roztworu doustnego, 1,5 g, 20 saszetek, 1,5 g, proszek do sporządzania roztworu doustnego,(import równoległy), 20 saszetek, (400mg+10mg)/2ml
Działanie: zapobiega degeneracji chrząstki stawowej
Ulotka:

Opis i skład produktu Arthryl

Lek na receptę stosowany w leczeniu chorób zwyrodnieniowych stawów, zwłaszcza kolanowych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 50-100 ml wody, dokładnie mieszając aż do uzyskania klarownego roztworu. Cykl leczenia można powtarzać co 2 miesiące. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego: pobolewania w nadbrzuszu, wzdęcia brzucha, zaparcia lub biegunka. Reakcje uczuleniowe w postaci świądu skóry, rumienia, duszności. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na glukozaminę, chorujesz na fenyloketonurię (lek zawiera aspartam). Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży i karmienia piersią ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne.

Arthryl opinia
Arthryl opinie
Arthryl ulotka
Arthryl skład
Arthryl dawkowanie
Arthryl przeciwwskazania
Arthryl cena
Arthryl zamienniki
Arthryl zamiennik
Arthryl odpowiednik
Arthryl tańszy zamiennik
Arthryl czy działa
lek na ból stawów ból stawów zwyrodnienia stawów ból kolana blokada w kolanie ból przy chodzeniu staw kolanowy chrząstka stawowa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Arthryl

Dodaj opinię o Arthryl

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 42 358 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 776 produktów w 204 kategoriach