39 937 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Arteoptic

ArteopticArteoptic
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople do oczu
Cena: 28.39 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 2%, krople do oczu, 5 ml
Działanie: obniża ciśnienie wewnątrzgałkowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Arteoptic

Lek na receptę stosowany w obniżaniu nadciśnienia wewnątrzgałkowego. Leczenie jaskry z otwartym kątem przesączania.

Dawkowanie:

Zakraplać do worka spojówkowego chorego oka (oczu). Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Uwaga! Osoby noszące soczewki kontaktowe powinny zdejmować je w trakcie zakraplania leku i ponownie zakładać dopiero 15 minut później. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.  Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Bezpośrednio po zastosowaniu mogą wystąpić przemijające zaburzenia widzenia. Obserwowano także objawy miejscowego podrażnienia w postaci przejściowego pieczenia, łzawienia, przekrwienia i obrzęku spojówek; sporadycznie występował światłowstręt, pogorszenie widzenia w nocy, stany zapalne brzegów powiek i spojówek. Ponadto nie można wykluczyć układowego działania w postaci zaburzeń rytmu serca, duszności, osłabienia, bólu i zawrotów głowy, bezsenności, skurczu oskrzeli. W przypadku wystąpienia zaburzeń widzenia nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na karteorol, inne beta-blokery lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, astmę oskrzelową, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, choroby serca, cukrzycę. Gdy stosujesz inne leki okulistyczne. Jeżeli stosujesz inne leki okulistyczne zalecane jest zachowanie co najmniej 5-10 minutowej przerwy pomiędzy aplikacją każdego z nich. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.W okresie ciąży i karmienia piersią stosowanie leku jest ograniczone do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne.

Arteoptic opinia
Arteoptic opinie
Arteoptic ulotka
Arteoptic skład
Arteoptic dawkowanie
Arteoptic przeciwwskazania
Arteoptic cena
Arteoptic zamienniki
Arteoptic zamiennik
Arteoptic odpowiednik
Arteoptic tańszy zamiennik
Arteoptic czy działa
zaczerwienione oczy łzawienie oczu ślepota ból oka jaskra nadciśnienie w oku światłowstręt ograniczenie widzenia
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Arteoptic

Dodano: 27 Maj 2015
Autor: Sylwk@25
Ocena:
Te krople okazały się bardzo skuteczne, stosowałam je po operacji na jaskrę i naprawdę pomogły
Odpowiedź

Dodaj opinię o Arteoptic

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 937 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach