45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty


Arilin rapid

Arilin rapidArilin rapid
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki dopochwowe
Cena: 35.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 1 g, globulki dopochwowe, 2 szt
Działanie: przeciwpierwotniakowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Arilin rapid

Lek stosowany w leczeniu rzęsistkowicy i nieswoistego zapalenia pochwy.

Dawkowanie:

Dopochwowo. Częstotliwość stosowania i czas trwania leczenia ustala lekarz. Zaleca się stosowanie leku wieczorem. Uwaga! Podczas stosowania leku i przynajmniej jeden dzień po zakończeniu leczenia nie należy spożywać napojów alkoholowych. Metronidazol nasila toksyczne działanie alkoholu. Spożycie alkoholu w czasie leczenia preparatem może wywołać działania niepożądane takie jak np.: uczucie gorąca, poty, bóle głowy, nudności, wymioty, bóle w nadbrzuszu. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Stany zapalne szyjki macicy lub pochwy wywołane drożdżakami. Ponadto piekący ból podczas oddawania moczu lub częstsze oddawanie moczu, zapalenie sromu, kurcze i/lub bóle brzucha. Lek może niekorzystnie wpływać na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na metronidazol lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, ciężkie zaburzenia czynności wątroby, padaczkę lub inne choroby neurologiczne, choroby układu krwiotwórczego. Gdy przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe, fenytoinę, preparaty litu. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przepuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w pierwszym trymestrze ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Stosowanie preparatu w drugim i trzecim trymestrze ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne.

Arilin rapid opinia
Arilin rapid opinie
Arilin rapid ulotka
Arilin rapid skład
Arilin rapid dawkowanie
Arilin rapid przeciwwskazania
Arilin rapid cena
Arilin rapid zamienniki
Arilin rapid zamiennik
Arilin rapid odpowiednik
Arilin rapid tańszy zamiennik
Arilin rapid czy działa
upławy globulki dopochwowe choroby weneryczne rzęsistkowica rzęsistek pochwowy nieswoiste zapalenie pochwy stan zapalny pochwy trichomonas vaginalis
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze produkty na oczyszczanie organizmu - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Arilin rapid

Dodaj opinię o Arilin rapid

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach