41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Argosulfan

ArgosulfanArgosulfan
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krem
Cena: 35.97 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 2%, krem, 40 g
Działanie: przeciwbakteryjne
Ulotka:

Opis i skład produktu Argosulfan

Lek na receptę stosowany w oparzeniach (także popromienncych), odleżynach oraz w przewlekłych owrzodzeniach podudzi.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Krem można stosować metodą otwartą lub pod opatrunkiem okluzyjnym. Podczas stosowania na zakażone rany może pojawić się wysięk. Należy wówczas, przed ponownym nałożeniem kremu Argosulfan, przemyć ranę, np.: 3% wodnym roztworem kwasu bornego. Należy unikać długotrwałego stosowania preparatu. Uwaga! Nie stosować preparatu u wcześniaków, noworodków i niemowląt do ukończenia drugiego miesiąca życia. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Po długotrwałym stosowaniu mogą się pojawić objawy uczuleniowe, a w przypadkach dużego wchłaniania (duże rany) methemoglobinemia (zwłaszcza u małych dzieci). Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na sulfonamidy lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, ze względu na ryzyko wystąpienia niedokrwistości hemolitycznej. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Argosulfan zamienniki
Argosulfan zamiennik
Argosulfan odpowiednik
Argosulfan tańszy zamiennik
Argosulfan czy działa
Argosulfan opinia
Argosulfan opinie
Argosulfan ulotka
Argosulfan skład
Argosulfan dawkowanie
Argosulfan przeciwwskazania
Argosulfan cena
odleżyny oparzenia skóry rany oparzeniowe owrzodzenia skóry rany podudzi rany popromienne ból skóry pieczenie skóry
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Argosulfan

Dodano: 31 Sierpień 2015
Autor: Mary
Ocena:
Moja babcia była długo smarowana tym kremem. Miała rozległe odleżyny na plecach. Był chyba najbardziej skutecznym środkiem.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Argosulfan

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach