40 690 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Argosulfan 2%

Argosulfan 2%Argosulfan 2%
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krem
Cena: 163.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: krem, 40 g, krem, 400 g
Działanie: przeciwbakteryjne
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii pielęgnacja skóry

Opis i skład produktu Argosulfan 2%

Argosulfan 2%, krem, 400 g

Lek na receptę stosowany w leczeniu oparzeń (także popromiennych), odleżyn, przewlekłych owrzodzeń podudzi.

Działania niepożądane

Po długotrwałym stosowaniu mogą się pojawić objawy uczuleniowe, a w przypadkach dużego wchłaniania (duże rany) methemoglobinemia (zwłaszcza u małych dzieci). Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza

Gdy masz nadwrażliwość na sulfonamidy lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, ze względu na ryzyko wystąpienia niedokrwistości hemolitycznej. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Krem można stosować metodą otwartą lub pod opatrunkiem okluzyjnym. Podczas stosowania na zakażone rany może pojawić się wysięk. Należy wówczas, przed ponownym nałożeniem kremu Argosulfan, przemyć ranę, np.: 3% wodnym roztworem kwasu bornego. Należy unikać długotrwałego stosowania preparatu. Uwaga! Nie stosować preparatu u wcześniaków, noworodków i niemowląt do ukończenia drugiego miesiąca życia. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Argosulfan 2% opinia
Argosulfan 2% opinie
Argosulfan 2% ulotka
Argosulfan 2% skład
Argosulfan 2% dawkowanie
Argosulfan 2% przeciwwskazania
Argosulfan 2% cena
Argosulfan 2% zamienniki
Argosulfan 2% zamiennik
Argosulfan 2% odpowiednik
Argosulfan 2% tańszy zamiennik
Argosulfan 2% czy działa
owrzodzenia skóry leczenie oparzeń krem na oparzenia oparzenia popromnienne krem na odleżyny przewlekłe owrzodzenia podudzi leczenie skóry lek na odleżyny
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Argosulfan 2%

Dodaj opinię o Argosulfan 2%

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 690 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach