40 607 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Podobne produkty

ApoTrimet PR

ApoTrimet PRApoTrimet PR
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki o przedłużonym uwalnianiu
Cena: 16.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 35 mg, tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 60 szt
Działanie: ochronnie na serce
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii krążenie krwi

Opis i skład produktu ApoTrimet PR

Lek stosowany w przewlekłym leczeniu choroby niedokrwiennej sercazapobieganie napadom dławicy piersiowej w skojarzeniu z innymi lekami.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Tabletkę należy połknąć popijając odpowiednią ilością płynu, najlepiej podczas posiłku.

Możliwe skutki uboczne:

Często: ból głowy. Rzadko: zaburzenia przewodu pokarmowego (nudności, wymioty, ból brzucha). Bardzo rzadko: parkinsonizm.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą, ciężkie zaburzenia czynności nerek i/lub wątroby.   Gdy stosujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. O ile nie jest to absolutnie konieczne, nie zaleca się stosowania tego produktu leczniczego podczas ciąży. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

ApoTrimet PR opinia
ApoTrimet PR opinie
ApoTrimet PR ulotka
ApoTrimet PR skład
ApoTrimet PR dawkowanie
ApoTrimet PR przeciwwskazania
ApoTrimet PR cena
ApoTrimet PR zamienniki
ApoTrimet PR zamiennik
ApoTrimet PR odpowiednik
ApoTrimet PR tańszy zamiennik
ApoTrimet PR czy działa
choroba niedokrwienna serca zawał serca choroby serca dławica piersiowa duszności ból serca zapobieganie napadom dławicy piersiowej stan przedzawałowy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o ApoTrimet PR

Dodaj opinię o ApoTrimet PR

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 607 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach