44 549 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Anastrozol Bluefish

Anastrozol BluefishAnastrozol Bluefish
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 64.04 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 1 mg, tabletki powlekane, 28 szt.
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Anastrozolum
Działanie: przeciwnowotworowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Anastrozol Bluefish

Lek na receptę mający zastosowanie przy leczeniu zaawansowanego raka piersi. Wykorzystywany jest także podczas leczenia wczesnego raka piersi, gdzie wzrost zależny jest od estrogenów: po leczeniu chirurgicznym z radioterapią lub bez radioterapii lub po 2-3 latach leczenia tamoksyfenem. Lek Anastrozole Bluefish stosowany jest również u kobiet, które są już po menopauzie.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Tabletkę należy połykać w całości, popijając wodą.  

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: ból głowy, uderzenia gorąca, mdłości (nudności), wysypka (może ona obejmować rodzaj wysypki, nazywanej pokrzywką), ból stawów lub sztywność stawów Często: utrata apetytu, wysokie stężenie cholesterolu, senność, zespół cieśni nadgarstka (mrowienie, ból, uczucie zimna, osłabienie części dłoni), wymioty, biegunka, ścieńczenie włosów, suchość pochwy, krwawienie z pochwy, zmiany w badaniach krwi, określających czynność wątroby, osłabienie. Niezbyt często: palec przeskakujący (stan, w którym palec lub kciuk zatrzaskuje się w zgiętej pozycji), zażółcenie skóry lub oczu, ciemny kolor moczu, utrata apetytu i ogólnie złe samopoczucie.   Jest mało prawdopodobne, aby Anastrozol Bluefish wpływał negatywnie na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn. Jednakże, może czasami wystąpić uczucie osłabienia i senność, i w takim przypadku nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych ani też obsługiwać maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na anastrozol lub którykolwiek z pozostałych składników leku Anastrozol Bluefish, ciężkie zaburzenia czynności nerek, zaburzenia czynności wątroby, osteoporozę.   Gdy stosujesz inne leki. Anastrozol może wchodzić w interakcje z: tamoksyfenem (specyficzny lek stosowany w leczeniu raka piersi), lekami zawierającymi estrogeny, np. hormonalna terapia zastępcza. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie wolno stosować leku Anastrozol Bluefish, jeśli kobieta jest w ciąży lub karmi dziecko piersią.

Anastrozol Bluefish przeciwwskazania
Anastrozol Bluefish cena
Anastrozol Bluefish zamienniki
Anastrozol Bluefish zamiennik
Anastrozol Bluefish odpowiednik
Anastrozol Bluefish tańszy zamiennik
Anastrozol Bluefish czy działa
Anastrozol Bluefish opinia
Anastrozol Bluefish opinie
Anastrozol Bluefish ulotka
Anastrozol Bluefish skład
Anastrozol Bluefish dawkowanie
odporność kobiety po menopauzie rak piersi radioterapia choroby nowotworowe leki immunomodulujące zaawansowany rak piersi rak piersi po menopauzie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Anastrozol Bluefish

Dodaj opinię o Anastrozol Bluefish

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 549 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach