45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty


Amorolak

AmorolakAmorolak
(4 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: lakier do paznokci
Cena: 70.57 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 50 mg/ml, lakier do paznokci leczniczy, 3 ml, 1 butelka
Działanie: przeciwgrzybicze
Ulotka:

Opis i skład produktu Amorolak

Lek na receptę mający zastosowanie przy leczeniu zakażeń grzybiczych paznokci.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Częstotliwość stosowania preparatu i czas trwania leczenia ustala lekarz. Przed nałożeniem preparatu należy dokładnie opiłować paznokieć (szczególnie jego powierzchnię) przy pomocy załączonego pilniczka (nie wolno używać tego samego pilnika do zdrowych paznokci). Następnie w celu oczyszczenia powierzchni paznokcia, należy zawsze używać jednego z gazików nasączonych alkoholem, dołączonych do opakowania. W ten sposób zostaną usunięte również pozostałości lakieru. Lakier do paznokci leczniczy należy nakładać za pomocą jednej z dołączonych szpatułek wielokrotnego użytku. Opakowanie zawiera uchwyt do szpatułki ułatwiający nakładanie lakieru do paznokci. Szpatułkę wielokrotnego użytku należy umieścić w uchwycie do szpatułki. Lakier Amorolak należy nałożyć równomiernie na całą powierzchnię zmienionego chorobowo paznokcia przy użyciu szpatułki. Bezpośrednio po każdym użyciu należy szczelnie zamknąć butelkę, aby zapobiec wysychaniu roztworu. Leczone paznokcie pozostawić do wyschnięcia przez 5 minut. Podczas kontaktu z rozpuszczalnikami organicznymi zakładać rękawiczki gumowe, aby chronić warstwę lakieru na paznokciach. Nie należy stosować lakieru do paznokci i przyklejać sztucznych paznokci podczas stosowania leku Amorolak. Uwaga! Jeśli lek Amorolak dostanie się do oczu lub uszu, należy je niezwłocznie przepłukać wodą i skontaktować się natychmiast z lekarzem, farmaceutą lub najbliższym szpitalem. Należy unikać kontaktu lakieru z błonami śluzowymi (np. jamy ustnej i nozdrzy). Nie wdychać leku. Uwaga! Okres ważności po pierwszym otwarciu butelki: 6 miesięcy.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko: zmiany dotyczące paznokci (np. zmiana zabarwienia, łamliwość lub kruchość paznokci; te objawy mogą również być spowodowane przez samą grzybicę paznokcia). Bardzo rzadko: łagodne, przemijające pieczenie na powierzchni otaczającej leczony paznokieć, swędzenie, zaczerwienienie skóry i pęcherze.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników leku, cukrzycę, osłabienie układu immunologicznego, słabe krążenie krwi w rękach i stopach. Gdy stosujesz inne leki. Nie są znane interakcje leku Amorolak z innymi lekami. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. W ciąży i w okresie karmienia piersią lub gdy istnieje podejrzenie, że kobieta jest w ciąży, lub gdy planuje ciążę, przed zastosowaniem tego leku należy poradzić się lekarza lub farmaceuty.

Amorolak opinia
Amorolak opinie
Amorolak ulotka
Amorolak skład
Amorolak dawkowanie
Amorolak przeciwwskazania
Amorolak cena
Amorolak zamienniki
Amorolak zamiennik
Amorolak odpowiednik
Amorolak tańszy zamiennik
Amorolak czy działa
nogi i stopy stopy dermatologia grzybica paznokci zakażenia grzybicze bakteryjne zakażenia zakażenie grzybiczno-bakteryjne grzybicze zakażenia
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze odżywki do rzęs - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Amorolak

Dodano: 17 Styczeń 2021
Autor: Iga
Ocena:
Stosuje Amorolak 1,5 miesiąca. Zmiany na paznokciach rąk praktycznie już calkowicie znikneły.
Odpowiedź
Dodano: 13 Grudzień 2015
Autor: Wojciech
Ocena:
Ja wczesniej stosowałem lakier z reklamy bez recepty nic nie pomogło.... Ten zapisał mi Dermatolog maluje sie I pilnikuje 3 miesiac zmiana prawie znikneła
Odpowiedź
Dodano: 12 Sierpień 2015
Autor: Pola
Ocena:
Jedna buteleczka mi pomogła. Faktycznie, trochę drogie są kosmetyki i leki na grzybicę, ale ten jest przynajmniej skuteczny i działa.
Odpowiedź
Dodano: 10 Czerwiec 2015
Autor: Iga_88
Ocena:
niestety na problemy z grzybicą nie ma tanich leków, trzeba się do tego uzbroić w cierpliwość i dbać o siebie, by dolegliwość jak najszybciej ustąpiła, ja zmagam się z problemem już jakiś czas, lakier nieco przyspiesza gojenie, liczę na całkowite wyleczenie, bo wiosna w pełni
Odpowiedź

Dodaj opinię o Amorolak

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach