41 739 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach

Amoclan

AmoclanAmoclan
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 31.50 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, (875 mg + 125 mg), 14 szt w butelce
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Amoxicillinum + Acidum clavulanicum
Działanie: przeciwbakteryjne
Ulotka:

Opis i skład produktu Amoclan

Lek na receptę mający zastosowanie przy zakażeniach górnych i dolnych dróg oddechowych tj. w zapaleniu gardła, zatok, oskrzeli, zapaleniu płuc, w zapaleniu ucha środkowego. Wykorzystywany jest również przy zakażeniu nerek i dróg moczowych, w rzeżączce, w zakażeniach skóry i tkanek miękkich, kości oraz stawów. Lek stosuje się także w zakażeniach jamy brzusznej, w zakażeniach położniczych oraz w stomatologii.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek przyjmuje się na początku posiłku.

Możliwe skutki uboczne:

Skórne reakcje alergiczne (pokrzywka, swędzenie skóry), zapalenie jamy ustnej i języka, zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (nudności, wymioty, biegunka), zaburzenia funkcji wątroby i/lub nerek. Przy przedłużonym leczeniu może wystąpić grzybica (głównie grzybica pochwy). Podczas długotrwałego leczenia należy okresowo kontrolować czynność wątroby i nerek oraz obraz krwi (morfologię).

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, penicyliny lub inne antybiotyki β-laktamowe, zaburzenia funkcji nerek i/lub wątroby. Gdy przyjmujesz inne antybiotyki, allopurinol, doustne leki przeciwzakrzepowe i/lub środki antykoncepcyjne. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Amoclan zamienniki
Amoclan zamiennik
Amoclan odpowiednik
Amoclan tańszy zamiennik
Amoclan czy działa
Amoclan opinia
Amoclan opinie
Amoclan ulotka
Amoclan skład
Amoclan dawkowanie
Amoclan przeciwwskazania
Amoclan cena
zapalenie zatok zapalenie gardła zakażenie tkanek miękkich zapalenie płuc zapalenie oskrzeli zakażenie dróg oddechowych zakażenie nerek zakażenie dróg moczowych
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Amoclan

Dodaj opinię o Amoclan

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 739 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach