45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach
Jesteś tutaj:
> >

Amertil

AmertilAmertil
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór doustny tabletki
Cena: 21.25 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 10 mg, 20 szt, tabletki powlekane, 10 mg, 30 szt, roztwór doustny, (1 mg / ml), 200 ml
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Cetirizini dihydrochloridum
Działanie: przeciwalergiczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Amertil

 

Lek stosowany w leczeniu objawowego przewlekłego i sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, alergicznego zapalenia spojówek i pokrzywki u dorosłych i dzieci od 6 lat.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Lek należy odstawić na co najmniej 3 dni przed wykonaniem testów skórnych. Należy unikać łącznego stosowania z alkoholem.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.     Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.     Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Najczęściej obserwowano senność, ponadto występują: ból głowy, suchość błony śluzowej jamy ustnej, zmęczenie, zapalenie gardła, zawroty głowy, ból brzucha, nudności.   Lek może zaburzać sprawność psychomotoryczną i zdolność prowadzenia pojazdów.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na dichlorowodorek cetyryzyny, hydroksyzynę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia czynności nerek.   Gdy przyjmujesz leki nasenne, uspakajające. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Lek może być stosowany w ciąży jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności. Cetryzyna jest wydzielana z mlekiem matki. Nie jest zalecane stosowanie leku w okresie karmienia piersią.

Amertil opinia
Amertil opinie
Amertil dawkowanie
Amertil ulotka
Amertil cena
Amertil skład
Amertil przeciwwskazania
Amertil zamienniki
Amertil zamiennik
Amertil odpowiednik
Amertil tańszy zamiennik
Amertil czy działa
alergia pokrzywka katar alergiczny alergiczne zapalenie spojówek alergiczne zapalenie błon śluzowych pokrzywka alergiczna alergia sezonowa lek na alergię
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze suplementy z ashwagandha - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Amertil

Dodano: 27 Maj 2015
Autor: Daniel
Ocena:
Jedyny skuteczny na alergię, na każdy jej rodzaj, pomaga mi szczególnie na katar i zapalenie spojówek, nie powodując żadnych skutków ubocznych.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Amertil

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach