41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Altargo

AltargoAltargo
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść
Cena: 44.91 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 1%, maść, 5 g
Działanie: przeciwbakteryjne
Ulotka:

Opis i skład produktu Altargo

 

Lek do krótkotwałego leczenia następujących powierzchniowych zakażeń skórnych: liszajec, zakażone niewielkie rany szarpane, otarcia lub rany szyte.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosownia leku ustala lekarz. Uwaga! Preparat przeznaczony wyłącznie do stosowania na skórę.   Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci poniżej 9 miesiąca życia. Bezpieczeństwo i skuteczność stosowania leku w tej grupie pacjnetów nie zostały ustalone.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Najczęściej podrażnienie w miejscu zastosowania. Uwaga! W przypadku wystąpienia nadwrażliwości lub ciężkiego miejscowego podrażnienia, należy zetrzeć maść z powierzchni skóry i zastosować inne leczenie. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Niezbyt często ból, świąd, rumień, kontaktowe zapalenie skóry. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy o nich poinfromować lekarza.    Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na retapamulinę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.   Gdy stosujesz rónoczenie inne leki dermatologiczne. Nie zaleca się jednoczesnego stosowania retapamuliny i innych produktów do stosowania miejscowego na tę samą powierzchnię skóry.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie w ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy potencjalne korzyści dla matki przwyższają ewentualne ryzyko dla płodu.

Altargo opinia
Altargo opinie
Altargo ulotka
Altargo skład
Altargo dawkowanie
Altargo przeciwwskazania
Altargo cena
Altargo zamienniki
Altargo zamiennik
Altargo odpowiednik
Altargo tańszy zamiennik
Altargo czy działa
zakażenia skóry liszajec leczenie zakażeń skórnych paskudząca się rana rany szarpane otarcia rany szyte jaka maść na rany
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Altargo

Dodano: 17 Czerwiec 2015
Autor: Szarlotka
Ocena:
Mam wrażliwą skórę skłonną do wszelkiego rodzaju zakażeń. Ostanimi czasy często miałam problemy z liszajcem, mało, że powodował dyskomfort to jeszcze szpecił. Przeczytałam wiele opini i trafiłam na Altargo, stosuje go i problem rzadko się pojawia a jeśli już to szybko znika.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Altargo

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach