45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Aleric Lora (Aleric)

Aleric Lora (Aleric)Aleric Lora (Aleric)
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 8.37 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 10 mg, tabletki, 7 szt.zt.
Działanie: przeciwalergiczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Aleric Lora (Aleric)

Lek na receptę przeznaczony do zwalczania objawów całorocznego i sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (obrzęk błony śluzowej nosa, uczucie zatkania nosa, kichanie, świąd, pieczenie oczu). Leczy objawowy przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek można przyjmować niezależnie od posiłków. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Mogą wystąpić: ból głowy, uczucie zmęczenia, nudności, suchość błony śluzowej jamy ustnej, senność. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. ból głowy, senność stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów i obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na loratadynę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, ciężkie zaburzenia czynność wątroby Gdy przyjmujesz inne leki przeciwuczuleniowe, leki przeciwgrzybicze, erytromycynę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Aleric Lora (Aleric) zamienniki
Aleric Lora (Aleric) zamiennik
Aleric Lora (Aleric) odpowiednik
Aleric Lora (Aleric) tańszy zamiennik
Aleric Lora (Aleric) czy działa
alergia kichanie katar alergiczny alergia na skórze idiopatyczna pokrzywka pieczenie oczu alergia na roztocza pyłki Aleric Lora opinia Aleric Lora opinie Aleric Lora ulotka Aleric Lora skład Aleric Lora dawkowanie Aleric Lora przeciwwskazania Aleric Lora cena
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Aleric Lora (Aleric)

Dodano: 26 Maj 2015
Autor: Gosza
Ocena:
Kiedy tylko zaczyna się sezon pylenia, biegnę do lekarza po receptę, na mój uporczywy alergiczny katar tylko ten lek jest w stanie mi pomóc,
Odpowiedź

Dodaj opinię o Aleric Lora (Aleric)

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach