44 610 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach
Jesteś tutaj:
> >

Aleric

AlericAleric
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 31.65 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Lora (Aleric), 10 mg, tabletki, 7 szt., tabletki, 10 mg, 30 szt, Deslo (0,5 mg/ml), roztwór doustny, 150 ml, 10 mg, tabletki, 60 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Loratadinum
Działanie: przeciwalergiczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Aleric

Lek na receptę przeznaczony w leczeniu objawowego, całorocznego i sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (obrzęk błony śluzowej nosa, uczucie zatkania nosa, kichanie, świąd, pieczenie oczu). Stosowany również w objawowym leczeniu przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek można przyjmować niezależnie od posiłków. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Mogą wystąpić: ból głowy, uczucie zmęczenia, nudności, suchość błony śluzowej jamy ustnej, senność. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. ból głowy, senność stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów i obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na loratadynę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, ciężkie zaburzenia czynność wątroby Gdy przyjmujesz inne leki przeciwuczuleniowe, leki przeciwgrzybicze, erytromycynę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Aleric czy działa
Aleric opinia
Aleric opinie
Aleric ulotka
Aleric skład
Aleric dawkowanie
Aleric przeciwwskazania
Aleric cena
Aleric zamienniki
Aleric zamiennik
Aleric odpowiednik
Aleric tańszy zamiennik
alergia katar sienny pokrzywka kichanie pieczenie oczu uczulenie leczenie świądu całoroczne zapalenie błony śluzowej nosa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Aleric

Dodaj opinię o Aleric

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 610 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach