44 621 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Alergo Max

Alergo MaxAlergo Max
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: POLFA ŁÓDŹ
Postać: tabletki powlekane
Cena: 8.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Alergo Max

Alergo Max, 10 tabletek powlekanych

Alergo Max to lek o działaniu zwalczającym objawy alegicznego zapalenia błony śluzowej nosa i pokrzywki.

Skład Alergo Max:

Substancja czynna: desloratadyna w dawce 5 mg. Pozostałe składniki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana, kukurydziana, magnezu stearynian i krzemionka koloidalna bezwodna. Ponadto, otoczka tabletki Opadry Blue 03A30735 zawiera: hypromylozę 6 cP, tytanu dwutlenek (E 171), celulozę mikrokrystaliczną, kwas stearynowy i indygotynę (E 132).

Właściwości:

Alergo Max bazuje na aktywności desloratadyny, będącej substancją przeciwalergiczną, która nie wywołuje senności. Lek Alergo Max pomaga kontrolować reakcję alergiczną organizmu, jak też zwalcza jej objawy, jak: kichanie, swędzenie skóry, nosa i oczu, pokrzywka, wodnista wydzielina z nosa, świąd podniebienia, zaczerwienienie oraz łzawienie oczu.

Przeznaczenie:

Lek dla osób dorosłych i młodzieży od 12 roku życia, do stosowania w celu łagodzenia objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa i pokrzywką.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą lub na loratadynę. Należy stosować ostrożnie w ciężkiej niewydolności nerek.

Działania niepożądane:

Często, mogą wystąpić nie częściej niż u 1 na 10 pacjentów: zmęczenie, suchość w jamie ustnej, ból głowy. Bardzo rzadko, mogą wystąpić nie częściej niż u 1 na 10 000 pacjentów: ciężkie reakcje alergiczne, szybkie bicie serca, wymioty, zawroty głowy, bóle mięśni, niepokój z nadmierną aktywnością ruchową, wysypka, bóle brzucha, rozstrój żołądka, senność, omamy, zapalenie wątroby, kołatanie oraz nieregularne bicie serca, nudności, biegunka, bezsenność, drgawki, nieprawidłowe wyniki testów czynności wątroby. Częstość nieznana: nietypowe osłabienie, zażółcenie skóry i (lub) gałek ocznych, zwiększona wrażliwość skóry na słońce, nawet w przypadku zachmurzenia słońca i na promieniowanie UV (ultrafioletowe), na przykład na promieniowanie UV w solarium, zmiana w sposobie bicia serca.

Dawkowanie:

Spożywać 1 tabletkę dziennie, popijając wodą, nie dłużej niż 10 dni z rzędu bez konsultacji z lekarzem.

Alergo Max opinie
Alergo Max ulotka
Alergo Max skład
Alergo Max dawkowanie
Alergo Max przeciwwskazania
Alergo Max cena
Alergo Max zamienniki
Alergo Max zamiennik
Alergo Max odpowiednik
Alergo Max tańszy zamiennik
Alergo Max czy działa
katar sienny lek na alergię leczenie alergii objawy alergii walka z alergią pokrzywka
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Alergo Max

Dodaj opinię o Alergo Max

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 621 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach