45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty


Aksoderm Forte

Aksoderm ForteAksoderm Forte
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść
Cena: 15.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Aksoderm Forte, (1000j.m./1g), maść z witaminą A, 10 g
Działanie: łagodzi stany zapalne skóry
Ulotka:

Opis i skład produktu Aksoderm Forte

Lek na receptę przeznaczony do regeneracji ubytków naskórka i niewielkich uszkodzeń skóry. Zabazpiecza skórę przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych (zimnem, wiatrem), w tym po przebytych niewielkich odmrożeniach i oparzeniach I stopnia.

Dawkowanie:

Miejscowo. Częstotliwość stosowania leku określa lekarz. Uwaga! Nie stosować na otwarte rany oraz błony śluzowe. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Reakcje nadwrażliwości. W skojarzeniu z kosmetykami o działaniu wysuszającym i ściągającym może wywołać podrażnienie skóry. Lek nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługi maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na witaminę A lub na którykolwiek ze składników preparatu. Gdy stosujesz preparaty o działaniu wysuszającym i ściągającym. Nie stosować w skojarzeniu z kosmetykami o działaniu wysuszającym i ściągającym. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Przed zastosowaniem preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem.

Aksoderm Forte opinia
Aksoderm Forte opinie
Aksoderm Forte cena
Aksoderm Forte dawkowanie
Aksoderm Forte ulotka
Aksoderm Forte przeciwwskazania
Aksoderm Forte skład
Aksoderm Forte zamienniki
Aksoderm Forte zamiennik
Aksoderm Forte odpowiednik
Aksoderm Forte tańszy zamiennik
Aksoderm Forte czy działa
ochrona pielęgnacja skóry pielęgnacja uszkodzenie skóry oparzenia skóra odmrożenia ubytki naskórka
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze pianki do mycia twarzy - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Aksoderm Forte

Dodano: 26 Maj 2015
Autor: Lucynka28
Ocena:
Maść sprawdza się najlepiej w czasie zimy, kiedy to twarz narażona jest na działanie wielu czynników, świetnie ją chroni, bez żadnych skutków ubocznych, muszę jeszcze wypróbować ją na inne dolegliwości, pewnie też będzie ok
Odpowiedź

Dodaj opinię o Aksoderm Forte

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach