41 432 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 774 produktów w 204 kategoriach

Aknemycin

AknemycinAknemycin
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść płyn do stosowania na skórę
Cena: 36.59 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Plus, płyn do stosowania na skórę, 25 ml, 2%, maść, 25 g, płyn do stosowania na skórę, 25 ml, 2%, maść, (import równoległy), 25 g, Plus, płyn na skórę, (import równoległy) 25 ml, płyn na skórę,(import równoległy), 25 ml
Działanie: przeciwbakteryjne
Ulotka:

Opis i skład produktu Aknemycin

Lek przeznaczony dla kuracji wszystkich form trądziku pospolitego. Szczególnie wskazany w postaciach nadkażonych, z obecnością grudek i krost.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Nanosić cienką warstwę maści lub roztworu na chorobowo zmienioną skórę . Uwaga! Unikać kontaktu preparatu z oczami. Jeżeli maść oceniana jest jako zbyt tłusta, zaleca się kontynuację leczenia płynem, który nie zawiera tłuszczu. Po ustąpieniu objawów chorobowych, przyjmowanie leku należy kontynuować jeszcze przez kilka dni zgodnie z zaleceniami lekarza.

Możliwe skutki uboczne:

Podrażnienie skóry, świąd i wysuszenie, przy długotrwałym stosowaniu możliwe nadkażenia opornymi bakteriami lub drożdżakami. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływ na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na erytromycynę, inne antybiotyki makrolidowe lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Gdy stosujesz inne leki przeciwtrądzikowe. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.

Aknemycin opinia
Aknemycin opinie
Aknemycin ulotka
Aknemycin skład
Aknemycin dawkowanie
Aknemycin przeciwwskazania
Aknemycin cena
Aknemycin zamienniki
Aknemycin zamiennik
Aknemycin odpowiednik
Aknemycin tańszy zamiennik
Aknemycin czy działa
trądzik grudkowo - krostkowy trądzik trudny do wyleczenia trądzik oporny na leczenie trądzik trądzik leczenie trądzik młodzieńczy trądzik pospolity trądzik zaskórnikowy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Aknemycin

Dodano: 15 Czerwiec 2015
Autor: julek
Ocena:
Dobrze wysusza nawet duże krostki, regularne stosowanie przynosi widoczne efekty już po tygodniu
Odpowiedź

Dodaj opinię o Aknemycin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 432 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 774 produktów w 204 kategoriach