43 166 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 834 produktów w 206 kategoriach
Jesteś tutaj:
> > >

Aglan

AglanAglan
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór do wstrzykiwań
Cena: 24.72 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 15, tabletki, 15 mg, 10 szt, 15 mg/1,5 ml, roztwór do wstrzykiwań, 5 ampułek
Działanie: przeciwbólowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Aglan

Lek na receptę w postaci wstrzykiwań stosowany jest przy krótkotrwałym leczeniu objawowym w zaostrzeniu reumatoidalnego zapalenia stawów i zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, a także w zaostrzeniu choroby zwyrodnieniowej stawów.

Dawkowanie:

Głęboko domięśniowo. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Wstrzykiwać powoli w obrębie górnego zewnętrznego kwadrantu pośladka. W przypadku wielokrotnego podawania należy podawać naprzemiennie w lewy i prawy pośladek. W przypadku wystąpienia silnego bólu podczas wstrzyknięcia, należy natychmiast przerwać podawanie leku.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.   Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem

Możliwe skutki uboczne:

Często: niedokrwistość, zawroty głowy, bóle głowy, niestrawność, nudności i wymioty, bóle brzucha, zaparcia, wzdęcia z oddawaniem gazów, biegunka, świąd, wysypka, obrzęki. Niezbyty często: zmiany liczby krwinek, szumy uszne, senność, kołatanie serca, niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, krwawienia z przewodu pokarmowego (smoliste stolce, krwawe wymioty), choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy, zapalenie błony śluzowej przełyku, zapalenie błony śluzowej jamy ustnej, przemijające zaburzenia czynności wątroby, pokrzywka, uderzenia gorąca lub zaczerwienie twarzy i szyi.   W przypadku wystąpienia zaburzeń widzenia, senności, zawrotów głowy oraz innych zaburzeń ze strony ośrodkowego układu nerwowego nie zaleca się prowadzenia pojazdów ani obsługiwania urządzeń mechanicznych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na meloksikam lub inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), chorobę wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy, zaburzenia krzepnięcia, schorzenia wątroby i/lub nerek, ciężką niewydolność serca.   Gdy przyjmujesz inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), leki przeciwzakrzepowe, doustne leki przeciwcukrzycowe, leki przeciwnadciśnieniowe, preparaty litu, metotreksat, cyklosporynę, leki moczopędne, stosujesz wkładkę wewnątrzmaciczną. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w trzecim trymestrze ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Aglan opinia
Aglan opinie
Aglan ulotka
Aglan skład
Aglan dawkowanie
Aglan przeciwwskazania
Aglan cena
Aglan zamienniki
Aglan zamiennik
Aglan odpowiednik
Aglan tańszy zamiennik
Aglan czy działa
reumatoidalne zapalenie stawów zwyrodnienie stawów stawy choroba zwyrodnieniowa stawów zesztywniejące zapalenie stawów kręgosłupa zwyrodnienie kręgosłupa lek w zastrzyku zaostrzenie choroby zwyrodnieniowej stawów
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Aglan

Dodano: 15 Październik 2016
Autor: erk
Ocena:
dziala!
Odpowiedź
Dodano: 16 Czerwiec 2015
Autor: Marlena
Ocena:
Zracji wieku miałam problemy ze zwyrodnieniami stawów ale odkąd córka kupiła mi Aglan mój stan się polepszył, stawy już mi tak nie dokuczają a ja mogę cieszyć się spacerami z wnukiem.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Aglan

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 166 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 834 produktów w 206 kategoriach