44 610 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Aglan 15

Aglan 15Aglan 15
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 6.50 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki, 15 mg, 20 szt, tabletki, 15 mg, 30 szt, tabletki, 15 mg, 10 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Meloxicamum
Działanie: przeciwgorączkowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Aglan 15

Lek na receptę stosowany jest w leczeniu objawowym w chorobach reumatycznych, takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów, reumatoidalnym zapaleniu stawów, zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa.

Dawkowanie:

Doustnie. Tabletki należy przyjmować podczas posiłku, popijając płynem. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.   Nie podawać dzieciom do 15 roku życia.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Często: niedokrwistość, ból i zawroty głowy, niestrawność, nudności, wymioty, ból brzucha, zaparcie, wzdęcie, biegunka, świąd, wysypka skórna, obrzęki. Niezbyt często zawroty głowy pochodzenia błędnikowego, szumy uszne, senność, niewydolność serca, kołatanie serca, nadciśnienie, uderzenia gorąca lub zaczerwienienie twarzy i szyi, krwawienie z przewodu pokarmowego (smoliste stolce, krwawe wymioty), choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, zapalenie błony śluzowej jamy ustnej, zapalenie przełyku.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np.: bóle i zawroty głowy, senność, zaburzenia widzenia może niekorzystnie wpływać na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na meloksykam, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) objawiającą się astmą oskrzelową, polipami nosa, obrzękiem naczynioruchowym lub pokrzywką, gdy cierpisz na czynną chorobę wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy, ciężkie zaburzenia czynności wątroby.   Gdy przyjmujesz inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzaplanych (NLPZ), leki moczopędne, leki przeciwzakrzepowe, przeciwnadciśnieniowe, cyklosporynę, lit, metotreksat, kortykosteroidy, stosujesz antykoncepcyjne wkładki wewnątrzmaciczne. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosuje się w ciąży i okresie karmienia piersią (lek przenika do mleka matki).

Aglan 15 zamienniki
Aglan 15 zamiennik
Aglan 15 odpowiednik
Aglan 15 tańszy zamiennik
Aglan 15 czy działa
Aglan 15 opinia
Aglan 15 opinie
Aglan 15 ulotka
Aglan 15 skład
Aglan 15 dawkowanie
Aglan 15 przeciwwskazania
Aglan 15 cena
zwyrodnienie kręgosłupa reumatoidalne zapalenie stawów zwyrodnienie stawów ból stawów stawy zesztywniejące zapalenie stawów kręgosłupa chorby reumatyczne
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Aglan 15

Dodano: 16 Czerwiec 2015
Autor: Kalinka
Ocena:
Mój dziadek miał problemy ze stawami, chyba dopadły go wszystkie schorzenia z nimi związane. Kupłiłam mu Aglan 15, stosował dwa miesiące po czym zrezygnował, zresztą za moją namowom- nie była absolutnie żadnych pozytywnych efektów.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Aglan 15

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 610 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach