45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Aescin

AescinAescin
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA
Postać: żel
Cena: 11.59 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Aescin

Aescin - 40 g

Aescin żel posiada wiele cenych właściwości. Stosowanie preparatu wspiera leczenie różnego rodzaju urazów, takich jak stłuczenia albo skręcenia. Dodatkowo pomaga załagodzić obrzęki, stany zapalne z obrzękiem lub  też bezzapalenia żył kończyn dolnych, krwiaków, jak  również  obrzęków po zabiegach chirurgicznych  i po urazach. Używanie żelu ogranicza także bóle kręgosłupa z objawami ucisku korzeni nerwów rdzeniowych.

Skład Aescin:

alfa-escyna, salicylan dwuetyloaminy i heparyna. Pozostałe składniki leku to: karbomery, trolamina, alkohol izopropylowy metylu parahydroksybenzoesan (E218), propylu parahydroksybenzoesan (E216), disodu edetynian, woda oczyszczona.

Wskazanie:

Aescin jest pomocny przy m.in. różnego rodzaju urazach, bólach kręgosłupa, stanach zapalnych, zapaleniach żył.

Dawkowanie:

Lek należy nnosić przeciętnie 3- 5 x na dobę, rozprowadzając jego cienką warstwę, a następnie wcierając  w chore miejsce i jego okolice.

Uwagi:

Lek przeznaczony jest wyłącznie  do stosowania zewnętrznego, zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zalecana jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować leku, w przypadku, kiedy u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na którąkolwiek substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych  składników leku, a także  w przypadku przewlekłej choroby nerek oraz ciężkiej ich   niewydolności,  u kobiet w pierwszych trzech miesiącach ciąży, miejscowo na błony śluzowe, na otwarte rany oraz w przypadkach martwicy skóry, na obszary skóry poddane napromieniowaniu.

Aescin opinie
Aescin ulotka
Aescin skład
Aescin dawkowanie
Aescin przeciwwskazania
Aescin cena
Aescin zamienniki
Aescin zamiennik
Aescin odpowiednik
Aescin tańszy zamiennik
Aescin czy działa
zapalenie żył bóle kręgosłupa obrzęki stłuczenia skręcenia urazy
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze kremy pod oczy dla mężczyzn - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Aescin

Dodano: 21 Listopad 2016
Autor: aneta
Ocena:
dostałam to w aptece na skręconą nogę, po kilku użyciach jestem niezbyt usatysfakcjonowana
Odpowiedź

Dodaj opinię o Aescin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach