45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach
Jesteś tutaj:

Kategorie leków, suplementów, kosmetyków

WP Zdrowie & fitness Polki.pl

ZnamLek.pl - sprawdzone informacje i opinie o lekach i suplementach diety..

Rynek farmaceutyczny jest jedną z najdynamiczniej rozwijających sie gałęzi gospodarki. Ilość leków, preparatów, suplementów i specjalistycznych kosmetyków rośnie lawinowo. Na ból głowy możemy znaleźć niemalże 50 preparatów, w tym tabletki, maści czy też zioła. Ale jak spośród nich klient ma wybrać ten najlepszy i przystępny cenowo? Z pomocą przychodzi portal ZnamLek.pl

To pierwsza platforma, która łączy w sobie elementy specjalistycznych portali medycznych z przystępnymi serwisami wymiany informacji. Koncepcja serwisu ZnamLek.pl została pomyślana tak, aby każdy użytkownik Internetu mógł bezpłatnie i w łatwy sposób sprawdzić informacje i opinie o danym produkcie medycznym. Może to zrobić w zaciszu domowym, a także z urządzenia mobilnego stojąc w kolejce w aptece. ZnamLek.pl to baza opinii o lekach, suplementach diety i kosmetykach. Poza szczegółowymi specyfikacjami produktów (dawkowanie, wskazania czy skutki uboczne), można także zasięgnąć wiedzy o ich producentach. Dzięki temu serwis stanowi przewodnik wiedzy o szerokiej gamie produktów leczniczych od leków na receptę, leków OTC, suplementów diety i żywności, ziół, produktów fitness, dostępny w jednym miejscu.

Jako pierwsi wychodzimy też naprzeciw rzetelnej informacji o produktach oferowanych poza aptekami. Rynek produktów dostępnych w sprzedaży bezpośredniej, wysyłkowej, w serwisach aukcyjnych stanowi dla klientów atrakcyjną alternatywę w porównaniu z lekami. Do tej pory nikt nie podjął wyzwania udostępniania klientom bazy wiedzy o tych produktach.

Pokaż więcej

W przeszukiwaniu zasobów serwisu ZnamLek.pl pomocnych jest 20 głównych kategorii takich, jak: odporność, odchudzanie, przeziębienie i grypa, serce i układ krążenia, włosy i paznokcie czy też sex i antykoncepcja. Poza nimi dostępnych jest w sumie ponad 130 kategorii. Pomocna jest wyszukiwarka, w której można wpisać konkretny lek, producenta, a także - co zasługuje na szczególną uwagę - dolegliwość lub schorzenie. Ułatwi to bez wątpienia znalezienie odpowiedniego produktu osobom, które nie miały wcześniej styczności z preparatami na określone schorzenie. Użytkownicy mają również do dyspozycji Encyklopedię, gdzie znajdą kompletny wykaz produktów w porządku alfabetycznym.

A to nie jedyne możliwości, ponieważ istnieje opcja wyszukiwania konkretnych leków z uwzględnieniem ich przeznaczenia (dzieci lub dorośli), typu (na receptę, bez recepty), ceny, postaci (np. aerozol, ampułki, krople), jak również producenta.

Dlaczego warto korzystać ze ZnamLek.pl ?

Nie zapominajmy o tym, co najważniejsze, czyli wiarygodność - każdy na ZnamLek.pl może wyrazić opinię o danym preparacie zarówno negatywną jak i pozytywną. Ułatwi to prosty sposób dodawania komentarza - bez logowania. Dzięki różnorodnym wypowiedziom, ZnamLek.pl pełni rolę niezależnej platformy opiniotwórczej.

Założeniu obiektywizmu oczywiście przyświeca bezstronność, ponieważ każdy produkt jest dodawany bezpłatnie, w wyniku czego trafia do bazy na jednolitych prawach. 

Formą uczestnictwa producentów i dystrybutorów jest pomoc ekspercka. Będąc ekspertem oferują użytkownikom serwisu pomoc w zakresie udzielania odpowiedzi na nurtujące ich pytania, publikując artykuły o tematyce specjalistycznej, a także kontrolując na bieżąco aktualność informacji o oferowanych przez siebie produktach.

ZnamLek.pl to przyjazny serwis dla pacjentów, a zarazem wszystkich użytkowników Internetu, którzy wygodnie mogą znaleźć wiedzę dotyczącą dostępnych na polskim rynku preparatów leczniczych.

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach