43 924 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 879 produktów w 209 kategoriach

CetAlergin

CetAlerginCetAlergin
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople doustne syrop
Cena: 19.21 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 10 mg, 20 szt, syrop, 0,1%, 150 ml
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Cetirizini dihydrochloridum
Działanie: przeciwalergiczne
Ulotka:

Opis i skład produktu CetAlergin

Lek na receptę przeznaczony do leczenia i profilaktyki alergicznego całorocznego i sezonowego zapalenia błony śluzowej nosa oraz alergicznego zapalenia spojówek. Szczególnie zalecany w stanach przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Podczas leczenia nie należy pić alkoholu. Lek należy odstawić na kilka dni przed wykonaniem testów skórnych.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo rzadko senność, ból i zawroty głowy, uczucie zmęczenia, suchość błon śluzowych jamy ustnej, biegunka, wymioty, ból brzucha, kaszel, skurcz oskrzeli, podrażnienie gardła, reakcje nadwrażliwości (odczyny skórne, obrzęk naczynioruchowy).   Lek może upośledzać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na cetyryzynę, hydroksyzynę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą.   Gdy przyjmujesz leki nasenne lub uspokajające. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Ze względu na brak odpowiednich badań zaleca się stosować u kobiet ciężarnych jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności. Nie stosuje się w okresie karmienia piersią.

CetAlergin opinia
CetAlergin opinie
CetAlergin ulotka
CetAlergin skład
CetAlergin dawkowanie
CetAlergin przeciwwskazania
CetAlergin cena
CetAlergin zamienniki
CetAlergin zamiennik
CetAlergin odpowiednik
CetAlergin tańszy zamiennik
CetAlergin czy działa
alergia błona śluzowa nosa zapalenie błony śluzowej nosa alergiczne zapalenie spojówek alergia sezonowa alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa alergia całoroczna zapalenie spojówek
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o CetAlergin

Dodano: 16 Czerwiec 2015
Autor: Mirek
Ocena:
Nie przetrwałbym w pracy, gdy na zewnątrz pylą trawy. Nie mogę pozwolić sobie na zwolnienia lekarskie, więc dobrze, że jest ten lek na zapalenie spojówek
Odpowiedź

Dodaj opinię o CetAlergin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 924 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 879 produktów w 209 kategoriach