43 009 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 812 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Rehabilitacja kręgosłupa w górach – turnusy rehabilitacyjne dla seniorów

Rehabilitacja kręgosłupa w górach – turnusy rehabilitacyjne dla seniorówRehabilitacja kręgosłupa w górach – turnusy rehabilitacyjne dla seniorów
Rehabilitacja kręgosłupa na wakacjach? To możliwe! Wystarczy zapoznać się z ofertą coraz popularniejszych turnusów rehabilitacyjnych i wykorzystać wczasy na to, by zadbać o swoje zdrowie. Po takim wyjeździe pozostaną nie tylko zdjęcia i piękne wspomnienia, ale także odczuwalna ulga dla kręgosłupa i lepszy stan zdrowia na dłużej.

Co sprawia, że kręgosłup nam dokucza?

Bóle i schorzenia kręgosłupa dotyczą coraz większej części społeczeństwa: nie tylko osób starszych! Siedzący tryb życia, brak ruchu, bagatelizowanie odczuwanych dolegliwości – to wszystko wpływa na to, że już w coraz młodszym wieku odczuwamy dolegliwości związane z kręgosłupem. Problem ten jednak najczęściej spotyka osoby starsze. Z myślą o nich powstają turnusy rehabilitacyjne z dedykowaną, kompleksową ofertą zabiegów: w tym także rehabilitacją kręgosłupa.

Jaki turnus rehabilitacyjny wybrać?

Takie wyjazdy są organizowane do coraz większej ilości turystycznych kurortów i cieszą się rosnącą popularnością wśród seniorów. Najczęściej obieranym przez nich kierunkiem są oczywiście góry. Tatry zapewniają szereg atrakcji dla każdego przez cały rok.

Szeroką gamę zabiegów wspierających rehabilitację kręgosłupa oferuje położona w Zakopanem Willa Wojnar. Lokalizacja z dala od miejskiego gwaru, a jednocześnie blisko wszystkich atrakcji, jakie ma do zaoferowania miasto, sprawia, że to doskonały cel podróży. Malowniczy widok na Tatry, basen i jacuzzi do dyspozycji gości, to tylko część atrakcji, z których można skorzystać podczas pobytu na turnusie rehabilitacyjnym. Najważniejsze to oczywiście same zabiegi, dobrane uprzednio podczas konsultacji z lekarzem.

Zabiegi wspierające rehabilitację kręgosłupa

Spośród propozycji zabiegów oferowanych przez obsługę Willi Wojnar osobom zmagającym się z dolegliwościami kręgosłupa, szczególnie poleca się masaże oraz drenaż limfatyczny. Świetne efekty przynoszą także okłady borowinowe i krioterapia – w przypadku tej ostatniej, ulgę możemy odczuć nawet od razu po zabiegu. Zbawienne efekty przynoszą także zabiegi przeprowadzane za pomocą lampy Solux, prądów leczniczych oraz rehabilitacja laserem biostymulacyjnym o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym.

Co najważniejsze, wszystkie zabiegi odbywają się pod czujnym okiem doświadczonych fizjoterapeutów – to gwarancja bezpieczeństwa i udanych wakacji!

rehabilitacja kręgusłupa turnusy rehabilitacyjne rehabilitacja kręgosłupa zabiegi

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 009 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 812 produktów w 204 kategoriach