43 923 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 879 produktów w 209 kategoriach

Acespargin

AcesparginAcespargin
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 8.76 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Działanie: uzupełnia niedobory potasu
Ulotka:

Opis i skład produktu Acespargin

Lek stosowany w stanach niedoboru potasu. Wspomagająco w zaburzeniach nerwicowych, porażeniu mózgowym u dzieci, urazach czaszkowo-mózgowych, zaburzeniach nerwicowych, zaburzeniach koncentracji lub koordynacji wizualno-motorycznej także w alkoholizmie.

Dawkowanie:

Doustnie, po posiłku. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Podczas długotrwałego stosowania należy monitorować stężenie potasu we krwi.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia przewodnictwa przedsionkowo-komorowego, biegunka, nudności, zaczerwienienie skóry, bezsenność, osłabienie mięśni.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz choroby związane z sercem, niedociśnienie tętnicze. Gdy przyjmujesz leki moczopędne, glikozydy naparstnicy, inhibitory konwertazy angiotensyny. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Preparat może być stosowany w ciąży i okresie karmienia piersią jedynie w przypadku, gdy spodziewane korzyści dla matki przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu lub karmionego dziecka.  

przeciwwskazania Acespargin
cena Acespargin
Acespargin zamienniki
Acespargin zamiennik
Acespargin odpowiednik
Acespargin tańszy zamiennik
Acespargin czy działa
opinia Acespargin
Acespargin skuteczny
opinie Acespargin
ulotka Acespargin
skład Acespargin
dawkowanie Acespargin
stres, koncentracja, bezsenność niedobór minerałów nerwica potas niedobór potasu porażenie mózgowe zaburzenia koncentracji zaburzenia koordynacji wizualno - motorycznej zaburzenia ruchu zaburzenia widzenia alkoholizm nadużwanie alkoholu
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Acespargin

Dodano: 22 Maj 2015
Autor: Renata
Ocena:
Odkąd zostawił mnie mąż zmagam się z nerwicą, nie mogę poradzić sobie z życiem, nie chciałam się leczyć, ale do pójścia do specjalisty namówiły mnie moje dzieci, i cieszę się, że to zrobiłam, odkąd stosuje ten i jeszcze inny lek, jestem trochę spokojniejsza, lepiej się czuje, i znów wracam do życia
Odpowiedź

Dodaj opinię o Acespargin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 923 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 879 produktów w 209 kategoriach