42 001 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 770 produktów w 204 kategoriach

Sulfacetamidum Natricum

Sulfacetamidum NatricumSulfacetamidum Natricum
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople do oczu
Cena: 7.55 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 10 %, 0,5 ml, krople, 12 szt
Działanie: bakteriostatyczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Sulfacetamidum Natricum

 

Lek stosowany w leczeniu ostrego, podostrego i przewlekłego bakteryjnego zapalenia spojówek i rogówki, brzegów powiek, przedniego odcinka błony naczyniowejgałki ocznej i dróg łzowych. Zapobiegawczo po urazach i oparzeniach gałki ocznej.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Niekiedy objawy podrażnienia spojówek i reakcje nadwrażliwości.   Brak informacji odnośnie przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych będących w ruchu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na sulfonamidy.   Gdy przyjmujesz inne leki okulistyczne. Poinformuj lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Lek może być stosowany w okresie ciąży tylko, gdy potencjalne korzyści dla matki przewyższają ryzyko uszkodzenia płodu. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Sulfacetamidum Natricum opinia
Sulfacetamidum Natricum opinie
Sulfacetamidum Natricum ulotka
Sulfacetamidum Natricum skład
Sulfacetamidum Natricum dawkowanie
Sulfacetamidum Natricum przeciwwskazania
Sulfacetamidum Natricum cena
Sulfacetamidum Natricum zamienniki
Sulfacetamidum Natricum zamiennik
Sulfacetamidum Natricum odpowiednik
Sulfacetamidum Natricum tańszy zamiennik
Sulfacetamidum Natricum czy działa
zapalenie brzegów powiek zapalenie dróg łzowych ostre zapalenie spojówek przewlekłe zapalenie spojówek podostre zapalenie spojówek urazy gałki ocznej oparzenia gałki ocznej zapalenie rogówki
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Sulfacetamidum Natricum

Dodaj opinię o Sulfacetamidum Natricum

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 42 001 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 770 produktów w 204 kategoriach