44 772 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Chibroxin

ChibroxinChibroxin
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople do oczu
Cena: 20.97 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 0,3%, krople do oczu, 5 ml
Działanie: bakteriobójcze
Ulotka:

Opis i skład produktu Chibroxin

Lek na receptę zalecany w powierzchownych zakażeniach oka oraz jego aparatu ochronnego, tj. powieki, spojówki, gruczołu łzowego. Do stosowania przez dzieci oraz dorosłych.

Dawkowanie:

Miejscowo do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zazwyczaj jest dobrze tolerowany, niekiedy występują objawy miejscowe w postaci pieczenia lub szczypania, rzadziej - przekrwienie i obrzęk spojówek, nadwrażliwość na światło i gorzki smak w ustach po zakropleniu preparatu.   Podobnie jak po podaniu innych kropli do oczu przejściowe zaburzenia widzenia stwarzają niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. Jeżeli po zakropleniu leku występują takie objawy przed rozpoczęciem jazdy lub obsługi maszyn należy zaczekać do momentu powrotu ostrości widzenia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na chinolony lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.   Gdy przyjmujesz inne leki. W przypadku stosowania kilku leków okulistycznych należy zachować co najmniej 5-10 minutową przerwę pomiędzy aplikacją każdego z nich. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy potencjalne korzyści dla matki przewyższają ewentualne zagrożenie dla płodu. Nie zaleca się stosowania w okresie karmienia piersią.

Chibroxin ulotka
Chibroxin dawkowanie
Chibroxin przeciwwskazania
Chibroxin cena
Chibroxin zamienniki
Chibroxin zamiennik
Chibroxin odpowiednik
Chibroxin tańszy zamiennik
Chibroxin czy działa
Chibroxin opinia
Chibroxin opinie
Chibroxin skład
zapalenie spojówki krople na zapalenie spojówki zakażenie oka krople przeciwbakteryjne krople dal dzieci na zapalenie spojówki choroba powieki krople do oczu zapalenie oka
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Chibroxin

Dodano: 28 Maj 2015
Autor: Uratowana
Ocena:
Od dłuższego czasu bardzo piekły mnie oczy. Myślałam, że przemęczyłam oczy ciągłym patrzeniem na monitor. Stosowałam krople nawilżające ale nie pomogły. Zgłosiłam się do okulisty, który przepisał mi Chbroxin bo niestety doszło do zakażenia spojówek. Po kilku dniach pieczenie ustąpiło.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Chibroxin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 772 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach