43 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 883 produktów w 209 kategoriach

Atossa

AtossaAtossa
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 45.53 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 8 mg, 10 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Ondansetronum
Działanie: przeciwwymiotne
Ulotka:

Opis i skład produktu Atossa

Lek na receptę stosowany w diagnostyce nowotworowej w celu zahamowania nudnościom i wymiotom spowodowanym radioterapią i chemioterapią nowotworów. Lek działa zapobiegawczo na  nudności oraz  wymioty w czasie po operacyjach.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkowanie i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Ból i zawroty głowy, uspokojenie, zaparcia, biegunki, suchość błon śluzowych w jamie ustnej, zmiany aktywności niektórych enzymów, skórne reakcje alergiczne. Rzadziej reakcje anafilaktyczne, skurcz oskrzeli, przyspieszenie pracy serca, ból w klatce piersiowej, zaniżony poziom potasu we krwi.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na ondansetron, zaburzenia motoryki przewodu pokarmowego (częste zaparcia).   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Bezpieczeństwo stosowania ondansetronu w ciąży nie zostało ustalone, dlatego nie zaleca się jego stosowania w tym okresie. Podczas stosowania ondansetronu nie należy karmić piersią.

Atossa skład
Atossa ulotka
Atossa dawkowanie
Atossa przeciwwskazania
Atossa zamienniki
Atossa zamiennik
Atossa odpowiednik
Atossa tańszy zamiennik
Atossa czy działa
Atossa opinia
Atossa opinie
Atossa cena
radioterapia pooperacyjne hamujące wymioty nudności wymioty przeciwwymiotne nowotwór rak nowotwór złośliwy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Atossa

Dodaj opinię o Atossa

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 883 produktów w 209 kategoriach