43 275 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 855 produktów w 207 kategoriach

Persona

Persona, testy płodności do obu typów monitorów, 32 sztPersona, testy płodności do obu typów monitorów, 32 szt
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: wyrób medyczny
Postać: test
Cena: 160.09 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Persona

Persona, testy płodności do obu typów monitorów, 32 szt

Są to testy pozwalające określić dni płodne oraz niepłodne w cyklu miesiączkowym kobiety. Stanowi metodę antykoncepcji, która według badań jest skuteczna w 94%.

Skład:

Opakowanie zawiera 32 testery, które wystarczają na pomiar podczas 4 cyklów.

Działanie:

Testery pozwalają określić poziom hormonów w danym dniu cyklu podczas oddania pierwszego moczu. Produkt odczytuje stężenie hormonów, a następnie przetwarza je w informacje, które można odczytać za pomocą monitora Persona. W ten sposób określa dni płodne i niepłodne sygnalizowane światełkiem: zielonym, żółtym lub czerwonym. Używając testerów nie ma konieczności stosowania innych środków antykoncepcyjnych. Ta metoda jest całkowicie bezpieczna i zgodna z ciałem kobiety. Nie powoduje skutków ubocznych ani nie ingeruje w naturalny cykl menstruacyjny. Stosowany zgodnie z zaleceniami ma 94% skuteczności zapobiegania niechcianej ciąży.

Wskazania:

Jest to metoda antykoncepcyjna zapobiegająca zajściu w ciążę.

Sposób użycia:

Codziennie monitor Persona sygnalizuje dzień cyklu oznaczany światełkiem zielonym, żółtym lub czerwonym. Testera należy używać w dniach, gdy monitor pokaże żółte światełko pomiarowe.

Persona czy działa
Persona
Persona opinie
Persona ulotka
Persona skład
Persona dawkowanie
Persona przeciwwskazania
Persona cena
Persona zamienniki
Persona zamiennik
Persona odpowiednik
Persona tańszy zamiennik
antykoncepcja zapobieganie ciąży testy menstruacyjne dni płodne określanie dni niepłodnych nieinwazyjne metody antykoncepcyjne
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Persona

Dodano: 18 Kwiecień 2016
Autor: Martyna
Ocena:
Kupiłam sobie Persona, bo uważam, że to fajny wynalazek.Spora cena, ale na szczęście mogę sobie pozwolić na ten mały "luksus" ułatwiający życie. Odpowiedzialność przede wszystkim.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Persona

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 275 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 855 produktów w 207 kategoriach