45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Szczepionka Typhim VI

Szczepionka Typhim VISzczepionka Typhim VI
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór do wstrzykiwań
Cena: 222.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 25 mcg, iniekcje, 1 ampułko-strzykawka
Działanie: uodparnia przeciw durowi brzusznemu
Ulotka:

Opis i skład produktu Szczepionka Typhim VI

 

Szczepionka zapobiega durowi brzusznemu.

Dawkowanie:

Domięśniowo lub podskónie. Szczepionkę wykonuje wykwalifikowany personel medyczny. Nie podawać dzieciom poniżej 2 roku życia.   Uodpornienie uzyskuje się po jednorazowym podaniu szczepionki. Szczepienie należy powtarzać co 3 lata, jeśli osoba jest nadal narażona na zakażenie.   Szczepienie powinno być poprzedzone przeprowadzeniem dokładnego wywiadu lekarskiego (ze szczególnym uwzględnieniem poprzednich szczepień i działań niepożądanych, które mogły być nimi spowodowane) oraz badaniem lekarskim. Tak jak w przypadku innych szczepionek, szczepionka Typhim Vi nie powinna być osobom w okresie ostrych i ciężkich chorób gorączkowych. Łagodna infekcja nie jest przeciwwskazaniem do zastosowania szczepionki.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.   Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Zaczerwienienie, bolesność w miejscu podania. Gorączka, ból głowy, ból brzucha, bóle mięśniowe, nudności. W bardzo rzadkich przypadkach mogą wystąpić reakcje alergiczne (świąd, wysypka, pokrzywka).   Brak informacji odnośnie wpływu szczepionki na sprawność psychomotoryczną.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki szczepionki.   Gdy przyjmujesz leki wpływające na aktywność układu immunologicznego. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W ciąży i okresie karmienia piersią stosować jedynie w przypadku, gdy przewidywane korzyści przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu.

Szczepionka Typhim VI opinia
Szczepionka Typhim VI opinie
Szczepionka Typhim VI ulotka
Szczepionka Typhim VI skład
Szczepionka Typhim VI dawkowanie
Szczepionka Typhim VI przeciwwskazania
Szczepionka Typhim VI cena
Szczepionka Typhim VI zamienniki
Szczepionka Typhim VI zamiennik
Szczepionka Typhim VI odpowiednik
Szczepionka Typhim VI tańszy zamiennik
Szczepionka Typhim VI czy działa
dur brzuszny tyfus pałeczki Salmonella enterica szczepionka na dur brzuszny zapobieganie tyfusowi zapobieganie chorobom zakaźnym zakażenie pałeczkami paradurów profilaktyczne szczepienia
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze żele do twarzy - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Szczepionka Typhim VI

Dodaj opinię o Szczepionka Typhim VI

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach