42 299 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach
Jesteś tutaj:
Tomasz Pyza - Halier
Od prawie 30 lat prowadzę salon fryzjerski w Warszawie. Dbam o włosy różnych kobiet, są wśród nich modelki, aktorki i gwiazdy estrady.

Pracowałem przy wielu produkcjach telewizyjnych, filmowych, teatralnych, przy pokazach mody. Z mojej wiedzy i doświadczenia korzystały również takie czasopisma jak Twój Styl, Zwierciadło, Pani, Uroda, Viva, Gala, Claudia czy Naj.

Można więc powiedzieć, że o włosach wiem prawie wszystko, zwłaszcza że moja mama również miała salon fryzjerski i już kiedy byłem dzieckiem, przekazywała mi swoją wiedzę i doświadczenie. W swoim zawodzie poznałem wiele preparatów, które w założeniu miały odżywiać włosy. Ale dopiero Hairvity naprawdę zrobił na mnie wrażenie. Tak dobrego składu, tak dobranych proporcji jeszcze nie spotkałem. Każdy składnik preparatu doskonale odżywia, wzmacnia włosy. Część z nich odpowiada za szybszy wzrost, inne za zmniejszenie wypadania i przezwyciężenie łamliwości. Ten skład zapewnia skuteczność.

I to właśnie jest najważniejsze dla moich klientek. One pragną widzieć efekty. A efekty stosowania Hairvity za każdym razem były rewelacyjne. Dziewczyny, które jeszcze niedawno miały cienkie, kruche, krótkie włosy, po mojej propozycji skorzystania z dobrodziejstw Hairvity przychodziły z burzą włosów. Pewne siebie i piękne. Tak działa Hairvity

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 42 299 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach