44 520 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Zadbaj o zdrowie i sięgnij po precyzyjny termometr bezdotykowy

Zadbaj o zdrowie i sięgnij po precyzyjny termometr bezdotykowyZadbaj o zdrowie i sięgnij po precyzyjny termometr bezdotykowy
Regularność pomiarów temperatury ciała w okresie jesienno-zimowym jest wyjątkowo istotna. Częste zachorowania spowodowane wychłodzeniem organizmu lub zakażeniem wirusowym, potrafią znacząco pogorszyć samopoczucie i negatywnie wpłynąć na pracę organizmu.
 

W ostatnich latach mogliśmy zauważyć rosnącą popularność rozwiązań elektronicznych w każdej dziedzinie, także sprawach związanych z naszym zdrowiem. Jedna z nich to termometr bezdotykowy dostępny niemal we wszystkich aptekach i sklepach z wyposażeniem RTV. Warto wiedzieć, czym kierować się w podczas zakupu, by móc zaufać wykorzystywanym narzędziom. Spróbujemy odpowiedzieć na najczęstsze pytania naszych potencjalnych klientów.

Jak działa termometr bezdotykowy?

Bezdotykowe termometry elektroniczne działają na zasadzie pomiaru fal podczerwonych (IR) i nie wymagają bezpośredniego kontaktu ze skórą pacjenta. Dzięki temu są bezinwazyjnym i bezpiecznym rozwiązaniem oraz pozwalają błyskawicznie zmierzyć temperaturę kilku osobom w krótkim czasie.

Termometry bezdotykowe są bardzo dobrym rozwiązaniem, gdy chcemy zmierzyć temperaturę dziecku, u którego tradycyjne termometry mogą powodować dyskomfort. Termometr elektroniczny Microlife to idealne rozwiązanie dla świeżo upieczonych rodziców. Sięgając po termometr bezdotykowy ułatwisz sobie regularne sprawdzanie temperatury ciała maluszka.

Czy bezdotykowy pomiar temperatury jest dokładny?

Dostępne czujniki fal podczerwonych są obecnie tak precyzyjne, że zapewniają imponującą dokładność pomiaru temperatury. Termometry bezdotykowe pozwalają na pomiar temperatury z dokładnością do jednego miejsca po przecinku. Na jego podstawie można ocenić stan zdrowia pacjenta lub domownika. Termometr elektroniczny Microlife dysponuje również elektronicznym wielofunkcyjnym wyświetlaczem. Dzięki temu odczyt jest wygodniejszy niż w przypadku analogowych konstrukcji manualnych z niewielkim i nieczytelnym wskaźnikiem.

Jakie funkcje powinien mieć wysokiej jakości elektroniczny termometr bezdotykowy?

Do podstawowych funkcji elektronicznego termometru bezdotykowego należy m.in.:

  • bezinwazyjny i bezdotykowy pomiar temperatury,

  • wielofunkcyjność (pomiar możliwy zarówno na ciele, obiekcie, jak i otoczeniu),

  • wskaźnik miejsca pomiaru,

  • czytelny i intuicyjny podświetlany wyświetlacz,

  • możliwość wyświetlenia daty i godziny pomiaru,

  • zapamiętywanie przeprowadzonych pomiarów.

Przykładem modelu, który spełnia wszystkie ww. oczekiwania, jest popularny wśród użytkowników termometr Microlife NC 150. To model przechowywany w plastikowym etui zapamiętujący 30 pomiarów z datą i godziną. Bezdotykowy termometr Microlife NC 150 jest produktem testowanym klinicznie.

Certyfikowane marki na pierwszym miejscu – zaufaj wieloletniemu doświadczeniu

Zawsze sprawdzaj, czy dany producent jest w stanie zagwarantować Ci najwyższą jakość i bezpieczeństwo eksploatacji produktu. Świadczą o tym m.in. atesty i certyfikaty ISO dostosowane do najsurowszych norm oraz standardów. Każdy termometr elektroniczny Microlife przeszedł szereg skomplikowanych testów realizowanych przez niezależne laboratoria. Jeśli nadal masz wątpliwości, przejrzyj opinie o produkcie zadowolonych klientów.

Chcesz mieć pewność, że znajdziesz najlepszej jakości termometr bezdotykowy w atrakcyjnej cenie? Wyżej opisany Microlife NC 150 czeka na Ciebie na Metler.pl. Nie czekaj i skorzystaj z możliwości, które pozwolą Ci zadbać zdrowie Twoje i Twoich bliskich.

termometr bezdotykowy funkcje termometru bezdotykowego działanie termometru bezdotykowego Microlife NC 150

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 520 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach