41 738 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Powrót do dawnej sprawności seksualnej

Powrót do dawnej sprawności seksualnejPowrót do dawnej sprawności seksualnej

Męska duma jest w stanie wiele znieść, ale kiedy tylko pojawia się niemoc w sprawach łóżkowych, wielu panom drastycznie spada samoocena. Warto jednak zastanowić się, skąd biorą się takie problemy. Czy można z nimi walczyć przy użyciu powszechnie dostępnych środków?

Coraz częstsza niedyspozycja panów

Dysfunkcje natury seksualnej z pewnością nie należą do rzadkości. Mało kto chce tak naprawdę podejmować ten temat, ponieważ problemy z osiągnięciem wzwodu niejako urągają męskiej dumie. Ciężko na dobrą sprawę znaleźć kogoś, kto bez ogródek chwaliłby się dookoła, że boryka się z czymś takim. Wspomniane tabu coraz częściej staje się tematem programów telewizyjnych, czy artykułów w prasie oraz w sieci. Szacuje się, że na zaburzenia erekcji w Polsce może cierpieć ponad trzy miliony mężczyzn. Skala zjawiska okazuje się wręcz ogromna. Tylko niewielki odsetek panów decyduje się na leczenie.

Niewłaściwe podejście do sprawy polegające na ignorowaniu problemu w nadziei, że sam ustanie to jeden z największych błędów popełnianych przez mężczyzn. Gdyby tylko od razu zdecydowali się coś ze swoją dysfunkcją zrobić, szanse na jej zniwelowanie byłyby diametralnie wyższe. Problemy nie biorą się znikąd i nie inaczej jest z zaburzeniami wzwodu. Przyczyny co do zasady dzielą się na fizyczne oraz psychiczne. Wbrew pozorom nie zawsze można błyskawicznie je poznać. Zwłaszcza, gdy ma to związek z czymś głęboko zakorzenionym w umyśle. Nierzadko problem wychodzi na jaw w momencie leczenia chorób związanych z krążeniem, jak np. nadciśnienie.

Przyczyny i ewentualne skutki niemocy

Fizyczne powody zaburzeń erekcji mogą zostać przez wielu panów niezauważone. Dane schorzenia niekoniecznie musimy od razu wiązać z utratą formy. Do grona chorób najczęściej odpowiadających za brak erekcji zalicza się między innymi cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, czy miażdżycę. Żeby zachować seksualną sprawność dobrze nie nadużywać papierosów, alkoholu oraz narkotyków. Poza tym warto mieć świadomość, że zażywanie poszczególnych leków może zakłócać erekcję.

Przyczyny o charakterze psychogennym mogą mieć rozmaite podłoże. Niska samoocena, depresja, czy rozmaite fobie nie wpływają w korzystny sposób na sprawność seksualną. Podobnie zresztą jak kompleksy, problemy w relacjach z partnerką, czy nawet strach przed posiadaniem potomstwa. Wszystko to staje się blokadą nie do ominięcia. W tych przypadkach leczenie może być jeszcze bardziej złożone, bo wyeliminowanie kluczowych czynników następuje zwykle dopiero po długotrwałej terapii.

Nieudane życie seksualne prowadzi do kolejnych, jeszcze większych frustracji. Niemożność uzyskania długotrwałej erekcji pozwalającej odbyć satysfakcjonujący stosunek odbija się na każdej ze stron. Kiedy nie da się zaspokoić jednej z elementarnych potrzeb, nie trudno popaść w depresję. Czy można jednak jakoś temu wszystkiemu zaradzić sięgając np. po Permen Go?

Upragniony powrót do normalności

Wielu mężczyzn nie podejmuje żadnych działań w obliczu dotykających ich problemów z osiągnięciem wzwodu. Czy aby na pewno z tej sytuacji nie ma żadnego wyjścia? Okazuje się, że można przecież skutecznie z tym walczyć i niekoniecznie wiąże się to z koniecznością udania się na zabieg. Od kiedy do aptek trafiły suplementy diety wspomagające erekcję, życie erotyczne wielu par wróciło na właściwe tory.

Skarby natury, czyli ekstrakty z wybranych roślin potrafią w wielu kwestiach zdziałać cuda. Nieprzypadkowo Permen Go opinie ma pozytywne, bo suplement ten łączy w sobie wszystko co najlepsze, by wspomóc panów w niemocy. Ekstrakt z korzenia żeń-szenia oraz zwiększona dawka L-argininy to kluczowe składniki, mające istotny wpływ na wywołanie możliwie szybko trwałej erekcji.

O ile stosunkowo do niedawna wszelkie próby leczenia zaburzeń wzwodu nierzadko kosztowały krocie, o tyle dzisiaj przy użyciu dostępnych środków można niewielkim kosztem zdziałać znacznie więcej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. W przypadku suplementu diety, jakim jest Permen Go cena wynosi zaledwie nieco ponad dwadzieścia złotych za opakowanie 6 tabletek. To względnie niedużo zważywszy na to, jakie korzyści można odnieść po ich zażyciu. Źródło danych: sprawdź tutaj.

Nawet najbardziej wstydliwy problem można spróbować pokonać w prosty sposób, nie będąc przy tym zmuszonym do zwierzania się komukolwiek na ten temat. Nic dziwnego, że wielu mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji tylko czekało na to, aż na rynku pojawią się suplementy czerpiące siłę z natury i pozwalające wrócić do dawnej świetności w łóżku.
Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

sprawność seksualna zaburzenia wzwodu

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 738 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach